ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA

Cevap: ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | 28 Mayıs | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARC

btvs2bpf318j76027.png

Öhöm öhöm :)

kaç bastın :D

Cevap: ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | 28 Mayıs | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARC

türk taraftar bandırma atkısını gösterdi helal vallahi..

İlker Cl de fenere başarı diledi Ts yi es geçti

kupayı abidal kaldırdı :) çok güzel jest yaptılar.. adamlar o kadar başarı kazandılar ama ego sıfır. herkese örnek olmalı.

Barcelona yı bebekler bile çalıştırır :D

Sanırım maçı izlerken uyuyup kalan tek benim.. :)

Ingiliz Barça taraftarlari görüyörum tribünlerde :2aloh1:

Barcanin muhtesem melodisi caliyor.

Türkiye'nin avrupada en başarılı takımı Galatasaraydır. Ardından Göztepe gelir ve bugun itibariyle de 3. olarak Bandırmaspordur :D

Türk futboluna hayırlı olsun :D

Cevap: ŞL Final | Barcelona - M.United | 28 Mayıs | 21.45 | Star TV

Amma United taraftarı var forumda yahu, ben yeni nesil Barcelona'lı sanıyordum. Maça dönersek : Barcelona alay ederek alır : 3 yada 4 - 1. Fergie tamam iyi hoca vesaire, anca bu Barcelona takımı ciddi oynadığı zaman, kimse duramaz karşısında ki bir finalde daha ciddi nerede oynarlar bilinmez. 2000 dolar yatıracağım Katalanlara.

Nasıl anlıyorum futboldan kanıt. :) Benimle futbol hakkında tartışmaya girdiğinizde göz önünde bulunduracağınız bir ayrıntı ! :p Tecavüzvari güzel ve kolay bir galibiyet oldu Barcelona adına... Tebrikler, Messi efsanesi devam ediyor...

Cevap: ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA

Maç sonu görüntülerinde dikkati çeken en önemli şey takımdaki arkadaşlık oldu.Birbirlerine olan samimiyetlerini hal ve tavırlarından gözlemleyebiliyor insan.Sanırım biz son birkaç senedir bunu kaybettik.Yerli yabancı ayrımı derken yerli ve yabancılar bile kendi arasında gruplaştı.Paramparça olmuş bir takım nasıl başarıya ulaşabilirdi ki?

Cevap: ŞL Final | Barcelona 3-1 M.United | ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BARCELONA

Kupayı kazanan Barcelona'yı yürekten tebrik ediyorum.

Emre Kaan.

Saygılar.

Üst Alt