ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova 2-1 Fenerbahçe| Maç Sonucu | 21 Ağustos - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova 2-1 Fenerbahçe| Maç Sonucu | 21 Ağustos

Cevap: ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova - Fenerbahçe | 21 Ağustos | 19:00 | Star

Kalede Mert olacak , Fener'in savunmasının hali ortada bir ihtimal Yobo toparlar diyeceğimde bu seferde orta saha ikilisi berbat yani her türlü Fener mahkum oynar bu maçta , Spartak'ta illa ki pozisyonlara girecektir inşallah iyi bitirirler.Tahminim 2 - 1 veya 3 - 1 Spartak alır.

Cevap: ŞL Play-Off 1.Maç | Spartak Moskova - Fenerbahçe | 21 Ağustos | 19:00 | Star

Mac yarinmis hatta, ben carsamba zannediyordum. Senlik var.

fenere 3 üncü darbe geliyor. inşallah sert darbelerler ve kombo idrak edilmiş olur. :asd:

Fenerbahçe'nin 3 puanı kesinlikle alamayacağını düşünüyorum.

yobo ilk onbir çıkarsa aykut pimi çeker ... bu yorumu yarın hatırlayın kurtarıcı yobo maça 11 başlarsa ....

5 olsun bizim olsun.. haydi spartak, belinize kuvvet..

Maçın 19:00'da olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. İlk 20 dakikada maç 2-0 olursa ( bana göre kuvvetle muhtemel ) Moskova'nın 6 farklı yenme ihtimali çok yüksek diye düşünüyorum..

İnşallah fener kazanır ülkemiz uzun zamandır 2 takımla şampiyonlar liginde değil.

iddaa 3.55 vermiş handikapa. kaçmaz :)

ayküt hocaya güvenim tam 3 puan spartak moskovanın olur :tiphat:

Üst Alt