ŞL Son 16 Rövanş | R.Madrid 3-0 O.Lyon | 16 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL Son 16 Rövanş | R.Madrid 3-0 O.Lyon | 16 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ŞL Son 16 Rövanş | R.Madrid - O.Lyon | 16 Mart | 21.45 | Star TV

Juninho gittide , Gourcuff var şimdi , belki pek formda değil ama ne yapabiliceğini Bordoda oynarken görduk :)

Geçen yıl Real Madrid'i eleyen Juninhosuz Lyondu. :)

İstisnalar kaideyi bozmaz,Bizde Lucescu zamanı TR kupasında Erzurumspora elendik Bursaya 5-0 yenildik Lucescuda hoca değil demekki,

Küçük resme değil büyük resme bakmak lazım :)

Juninho gittide , Gourcuff var şimdi , belki pek formda değil ama ne yapabiliceğini Bordoda oynarken görduk :)

Gourcuff klasik orta saha kavramına uyan biri Juninho ise, neyse yazmayayım kuşak farkından dolayı anlaşamıcaz nasıl olsa :)

İstisnalar kaideyi bozmaz,Bizde Lucescu zamanı TR kupasında Erzurumspora elendik Bursaya 5-0 yenildik Lucescuda hoca değil demekki,

Küçük resme değil büyük resme bakmak lazım :)

Gourcuff klasik orta saha kavramına uyan biri Juninho ise, neyse yazmayayım kuşak farkından dolayı anlaşamıcaz nasıl olsa :)

Söyle Söyle aga Junınho benim en beyendiğim oyuncuydu , yaşıma bakma futbola bayadır ilgileniyorum , burada pek öyle maçlara bakan yoktur ama ben elimden geldiği kadarıyla hem Gsnın hem Avrupada tutuğum takımların maçlarını izlemeye çalışıyorum ...

Konu bu değildi ama nebiliyim yazmaya başladım buraya kadar geldim :D

Söyle Söyle aga Junınho benim en beyendiğim oyuncuydu , yaşıma bakma futbola bayadır ilgileniyorum , burada pek öyle maçlara bakan yoktur ama ben elimden geldiği kadarıyla hem Gsnın hem Avrupada tutuğum takımların maçlarını izlemeye çalışıyorum ...

Konu bu değildi ama nebiliyim yazmaya başladım buraya kadar geldim :D

Şöyle söyleyim kısa yoldan Alex'in fb ve TR liginde yaptığı etkiyi Juninhoda Lyonda yapıyordu.

Lan bıktım bu lyondan arkadaş her sene bize denk geliyor bu ne şanssızlık :mad:

Cevap veriyorum 2-2 biter :(

Daha Gourcuffunda zamanı var hocam bekleyelim .

Yanlış anlaşılma olmasın kötü topçu demedim hatta Hagi'yide örnek vermedim ki belki izleme şansın olmamıştır diye nasılki biz Hagi gittikten sonra 10'un yerini dolduramadık fenerde Alex'i dolduramayacak aynı durumdalar şu an :)

Üst Alt