Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri

Ne oldu yururken dengeyi zor mu kurdun ? :) Bosver dayan birkac yil daha kuresel isinma sonucu Iskandinavya kiyilari turizm acisindan ønem kazanacak diyorlar. Bir tasla iki kus misali bir de cok fazla turizm geliri olacak.

Dugundeydim, sonra aksama dugunden sonra disariya cikdim ruzgar alip gøturuyordu vallah.

Bu sene yazda olmadi dogru duzgun, hep yagmur hep yagmur.

Cevap: Sn. Alemdar Ibaret'le Gece Sohbetleri

Dün Kopenhag civarlarıdaydım ben de şimdi Milano 'da Sergen 'in ofisindeyim Floransa Akşamlarını çalıyor.

Dugundeydim, sonra aksama dugunden sonra disariya cikdim ruzgar alip gøturuyordu vallah.

Bu sene yazda olmadi dogru duzgun, hep yagmur hep yagmur.

Sana bir oyun søyleyim. O havalarda iyi giyinip ruzgara karsi døn ve kendini øne dogru birak ellerini acarak. Ruzgar seni kaldiriyor zevkli oluyor. Ayak parmaklarina dogru yuksel ve kendini birak øne ruzgara dogru yavasca. Tabi dikkatli ol ben bir kere dengeyi kaybetmistim sonra yerle butunlesmistim.

Milano'daki senin ønune atlayip gitarla Akdeniz aksamlarini søyleyip kendine asik ettigin kiza ayni taktikle gitar esliginde sarki søyluyormus Refik.

Aşk meşk derken konu başlığını unutmayın dostlar ne demiş Alemdar Abi :

Bülbül güle gül dedi

Gül gülmedi, gitti

Bülbül güle, gül bülbüle

Yar olmadı gitti.

Aşkımızı böyle ifade-e etmekte faide var.

Üst Alt