Sneijder Ayrılma Talebinde Bulunmadı! İşte Gerçekler... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Ayrılma Talebinde Bulunmadı! İşte Gerçekler...

kulüp bulmasi icin izin verilmis iste bunu idrak edemeyecek kadar aptal degilsinizdir diye umuyorum
ki dün transfer görüsmeleri de yapildi baska bir takimla
baska türlü ne diye izin versinler sacma salak konusup fbli ve bjklilere malzeme vermeyin
rica ediyorum

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
Bana göre kulup bulması için verilen izin de saçma. Menejer yürütmüyo mu zaten adamın görüşmelerini, ki zaten kendisi barıyla ugrasıyo görüldüğü gibi.

Biraz daha konusmana dikkat etmeni öneririm bu arada, üslubun hoş değil.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana göre kulup bulması için verilen izin de saçma. Menejer yürütmüyo mu zaten adamın görüşmelerini, ki zaten kendisi barıyla ugrasıyo görüldüğü gibi.

Biraz daha konusmana dikkat etmeni öneririm bu arada, üslubun hoş değil.

imzayi sonucta ben degil sneijder atiyor
sen yeni kalacagin bir sehri dogru dürüst gezmeden arastirmadan mi tasiniyorsun?
allah askina biraz mantik ya birazcik sadece
sneijder simdi kac senedir bizde bir kere bile gec geldi mi
su tarihte gel dediler de gelmedi mi?

bi de üsluptan bahsedecek son kisi sizsiniz
sokarim mokarim deyip anlayis bekliyorsunuz
normalde bu tip mesajlara gs oyuncusuna hakaretten ceza almaniz gerekir
ama iste modlarda da bosvermislik var son zamanlarda

Evet bu tatil gerçekten çok gerekli bir durum.23 yaşındaki fitliği var zaten adamın erkenden tempo tutup kendini toparlamasına ihtiyacı yok hatta 1 hafta daha versinler mekanına biraz daha baksın falan,Arkadaş Sneijderin niye ayrıcalığı oluyorki gelsin takımıyla çalışsın fit duruma gelsin kalacaksa faydalı olsun gideceksede hazır gitsin yani ne kaybedecekki anlamıyorum.

imzayi sonucta ben degil sneijder atiyor
sen yeni kalacagin bir sehri dogru dürüst gezmeden arastirmadan mi tasiniyorsun?
allah askina biraz mantik ya birazcik sadece
sneijder simdi kac senedir bizde bir kere bile gec geldi mi
su tarihte gel dediler de gelmedi mi?

bi de üsluptan bahsedecek son kisi sizsiniz
sokarim mokarim deyip anlayis bekliyorsunuz
normalde bu tip mesajlara gs oyuncusuna hakaretten ceza almaniz gerekir
ama iste modlarda da bosvermislik var son zamanlarda

Her futbolcu gideceği yeri geziyo mu arkadaşım? Maicon, Gomis, Belhanda istanbula önceden gezdi de sonra mı imzaya geldi. Menajeri yuruttu görüşmeyi anlaşıldı geldi bu kadar basit.

Futbolcuya hakaretten ceza gerekliymiş. Ben ne dediğimin farkındayım. Sokarım barına dedim, çok kibar değil ama kişiye bişey demedim. Sen direk bana ima ederek konusuyosun. Ayırt etmesi çok zor olmasa gerek. Ki hala devam ediyosun. Uslüp konusunda bu kadar aciz olsam uyarmaz, lafını ağzına tıkamayı bilirdim zaten.

ya bu şikecilerin taraftarlarının son transferlerle biryerleri kavruldu ya soğutmak lazım. o yüzden böyle haberler normal.

Her futbolcu gideceği yeri geziyo mu arkadaşım? Maicon, Gomis, Belhanda istanbula önceden gezdi de sonra mı imzaya geldi. Menajeri yuruttu görüşmeyi anlaşıldı geldi bu kadar basit.

Futbolcuya hakaretten ceza gerekliymiş. Ben ne dediğimin farkındayım. Sokarım barına dedim, çok kibar değil ama kişiye bişey demedim. Sen direk bana ima ederek konusuyosun. Ayırt etmesi çok zor olmasa gerek. Ki hala devam ediyosun. Uslüp konusunda bu kadar aciz olsam uyarmaz, lafını ağzına tıkamayı bilirdim zaten.

nerden biliyorsun gelip gezmediklerini
gomisin de misal coluk cocugu var sence arastirmadan gelip görmeden mi geldi buraya saniyorsun
görüsmeyi menajer yapar ama son görüsmeyi ve imzayi oyuncu yapar
bunu bilmiyorsaniz zaten yorum yazmayin bir daha

dolayli yoldam yapilsa bile hakaret hakarettir
ben simdi senin mesajina sokarim senin yazacagin seye yazsam aglayip raporlamaz misin beni
ceza almami istersin herhalde
ayni sey

ve simdi de tehdit ediyorsun beni
sabah sabah iyi güldürdün beni

Arkadaş ayrılma talebinde bulunmadıysa hemen bugün gelip katılacak o kampa gidecek Slovakya' ya

Babanın takımı mı bu istediğin kampa gel istediğine gelme geçen senede bu transfer iddiaları yüzünden en geç Sneijder geldi 100 kilo olarak katıldı kampa.Takım bu kadar umrunda değilse gitsin Ibıza'da takılsın

Yahu adam ibizada transfer gorusmesi filan yaptigi yok varsa da menejeri yapiyor zaten..sampdoriayi ibizadan ne kadar arastirabilir yapmayin..goren de esyalarini nakliyeye verecek oradan ev kiralayacak filan sanir ya :) savunacam diye abartiyorsunuz yine..
kampina katil transfer gorusmeleri ciddiyse izin alir iki gun gider gelirsin 1 hafta bar icin izin aldiysa o daha buyuk rezalet...selcugun filan boyle birsey yaptigini dusunun ne tepki vereceginizi dusunun sonra yorum yapin

nerden biliyorsun gelip gezmediklerini
gomisin de misal coluk cocugu var sence arastirmadan gelip görmeden mi geldi buraya saniyorsun
görüsmeyi menajer yapar ama son görüsmeyi ve imzayi oyuncu yapar
bunu bilmiyorsaniz zaten yorum yazmayin bir daha

dolayli yoldam yapilsa bile hakaret hakarettir
ben simdi senin mesajina sokarim senin yazacagin seye yazsam aglayip raporlamaz misin beni
ceza almami istersin herhalde
ayni sey

ve simdi de tehdit ediyorsun beni
sabah sabah iyi güldürdün beni

Sen olayı iyice sidik yarışına çevirdin yalnız neyse konu uzamasın insanlar sıkılmasın.

Daha kimseyi raporlamadım öncelikle forumda insanlarla iletişimim iyidir. Tehdit mehdit kaç yaşındasın sen arkadaşım ben seninle düZgün şekilde tartışmak istediğimi söyledim uzattıkça uzattın. İşin gücün mü yok nedir tamam nası biliyosan öyle yap daha cevap verme.

Sen olayı iyice sidik yarışına çevirdin yalnız neyse konu uzamasın insanlar sıkılmasın.

Daha kimseyi raporlamadım öncelikle forumda insanlarla iletişimim iyidir. Tehdit mehdit kaç yaşındasın sen arkadaşım ben seninle düZgün şekilde tartışmak istediğimi söyledim uzattıkça uzattın. İşin gücün mü yok nedir tamam nası biliyosan öyle yap daha cevap verme.

kardesim mesajini adam akilli hakaret etmeden yazsan ben senden niye alinti yapma geregi hissedeyim
lüften biraz düsünün yazmadan önce

ilk mesajina bir bak sonra biraz düsün

sonra da ben ne yaptim diye olayin üstüne cikmaya calisiyorsun

kardesim mesajini adam akilli hakaret etmeden yazsan ben senden niye alinti yapma geregi hissedeyim
lüften biraz düsünün yazmadan önce

ilk mesajina bir bak sonra biraz düsün

sonra da ben ne yaptim diye olayin üstüne cikmaya calisiyorsun

Bak hala aynısını yapıyosun. Bana akıl vermek sana düşmedi. İbizada tatil yapan adamı savunmak için saçmalamanın dibine vuran biri olarak aklını kendine sakla.

Bak hala aynısını yapıyosun. Bana akıl vermek sana düşmedi. İbizada tatil yapan adamı savunmak için saçmalamanın dibine vuran biri olarak aklını kendine sakla.

kardesim ibiza mibiza yazacaksan bunu adam akilli yazacaksin senin kimseye hakaret etme hakkin yok
herkes ibiza veya bar yazmis ama ne tesadüftür ki bir tek senden alinti yapmisim
niye acaba üslubun yüzünden olabilir mi?

Biz dedik ibizadaki tatilini yarıda kesmek istememiştir diye.
Kendi istemedikçe hiç bir yere gitmez, 5.5u bizden başka kimse vermez.

Bizi seviyorsa 2+ bonuslara 2 sene daha uzatalım bizde bıraksın.

İzin verilmesi fecaat ama kulüpteki icraatlara bakınca garip bir tarafı yok.

Önüne gelene 3 milyon gömen, son gün transfer yapıp kağıtlarını yetiştiremeyen, kendi oyuncusuyla kontrat yenilerken imza parası veren saçma sapan yönetilen bir kulübüz.

Bu tabloda Sneijder'in ekstra tatil yapması göze batmıyor bile :)

kardesim ibiza mibiza yazacaksan bunu adam akilli yazacaksin senin kimseye hakaret etme hakkin yok
herkes ibiza veya bar yazmis ama ne tesadüftür ki bir tek senden alinti yapmisim
niye acaba üslubun yüzünden olabilir mi?
Son kez açıklıyorum. Kişisel bi hakaret değildi küfürün açıklamasını yaptırma şimdi bana. Ben bu forumda kimseye hakaret etmedim şimdiye kadar. Ha madem öyle algıladın, iki saattir "adam gibi adam akıllı" diyosun ya, o kadar ADAMsan gelir ADAM gibi uyarırsın beni uslübümla ilgili, ben de açıklarım yanlışsa düzeltirim. Hakaret etme hakkın yok diyip hakaret ediyosun. Kolpalığı bırak önce. Ceketin ilikli ama pantolonun fermuarı açık kalmış.

Üst Alt