Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Bülent Uygun'un Takımıyla Anlaştı

Şöyle saçma salak şeyler yazıyorsunuz ya insan hayret ediyor hayır neye göre kime göre bıraktığı belliydi. Emre belözoğlu diye bir adam var bilir misin fenerde oynarken 2 haftada bir uzun süreli sakatlıklar geçirirdi en son bunun posası çıktı yaşıda zaten 35 diye cami avlusuna bıraktılar sonuç? Herif 2 yıldır köpek gibi sakatlanmadan oynuyor yaşı 37 hala oynuyor.
Aynı şekilde şenolun eline geçen futbolcular. Babel, quaresma örneklerini vereyim mi.

Yani neymiş at sahibine göre kişnermiş.

Emre hırslı da ondan oynuyor.Sneijder'de bunu görebildik mi?Katar'a giden adam kafasında futbolu bitirmiştir %99,adam kendisi diyor bunu bir nevi.

3 senedir sneijder 6 ay icin de belhanda icin ayni seyleri soyledim durdum

ikisi de kazik bu adamlarin , bonservisi de seneligi de kazik belhanda ile seneligi malum sneijder

boyle adamlarla ugrastigimiz surece klubun sportif basarisi bir olur bir olmaz ama mali durum git gide cokecektir daha da dibe

Şöyle saçma salak şeyler yazıyorsunuz ya insan hayret ediyor hayır neye göre kime göre bıraktığı belliydi. Emre belözoğlu diye bir adam var bilir misin fenerde oynarken 2 haftada bir uzun süreli sakatlıklar geçirirdi en son bunun posası çıktı yaşıda zaten 35 diye cami avlusuna bıraktılar sonuç? Herif 2 yıldır köpek gibi sakatlanmadan oynuyor yaşı 37 hala oynuyor.
Aynı şekilde şenolun eline geçen futbolcular. Babel, quaresma örneklerini vereyim mi.

Yani neymiş at sahibine göre kişnermiş.

Emre kendine bakıyor, Sneijder gibi Ibiza'da yaşayıp arta kalan zamanlarında antrenman yapıp maça çıkmıyor. Keza Babel ve Quaresma da.

Sneijder'in son halini sen de izledin, ha izlemediysen 1-3'lük Kasımpaşa maçını izle.

ikisi de kazik bu adamlarin , bonservisi de seneligi de kazik belhanda ile seneligi malum sneijder

boyle adamlarla ugrastigimiz surece klubun sportif basarisi bir olur bir olmaz ama mali durum git gide cokecektir daha da dibe

yine mi basladin? 3 sene derken ? Adam 3 sene önce gögüsündeki 4.yildizin bas mimariydi Muslera ile

Wesley Sneijder bevestigt: Ik ga naar Qatar - RTL Nieuws

Sneijder'da acikladi katara gidecegini

Sen küsmemiş miydin?

Sneijder konusunu görünce yine dayanamadın demi köftehor.

sent via GSC

Her Sneijder tartışmasında Belhanda'yı örnek vermek de ne bileyim... Kabul edin artık, Belhanda'nın performansı ya da yanlış transfer olması ayrı bir konu. Sneijder'in gitmesi sonuna kadar doğru karardı.

Kraldan çok kralcıları bir kenara bırakırsak,güzel anılar yaşattı özellikle 2014 ve 2015'te.Kazandığımız 2 şampiyonlukta,Türkiye Kupaları'nda,Şampiyonlar Ligi'nde ilk 2 sene emeği büyük,ben kendisine başarılar dilemek istiyorum.Umarım her şey gönlünce olur,ilerde diğer emektarlarımız gibi kulübede görmek isteriz.

3 yıl olmasa da 2 yıl 2,5 yıl diyebiliriz.2015-2016'nın ilk yarısının sonlarından itibaren başlıyor düşüşü.

herseyi anlarim da senin dediklerin simdi ne alaka? Ben gitmemeli mi demisim burada? Bazen asiri derecede sacmaliyorsunuz. Olmayan seyi olmus gibi demeye calisiyorsunuz. Kimse gitmesine kizmadi ki. Gidis sekline + Belhanda gibi bir fosun alinmasina kizip durdu.

Şaka maka bu transferle beraber bir kez daha taraftara bakarak kulüp yönetilmeyeceği görüldü. Taraftara kalsaydı ne Bruma,ne Poldi,ne Sneijder giderdi.

Nihayet bazıları gerçekleri görmeye başladı. Geçen sene ne zaman gitsin desem linç yiyordum. Şimdi aynısı Muslera'da yapılıyor. Bakalım onda gerçek ne zaman görülecek..

Üst Alt