Sneijder Galatasaray'da Kaldı! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder Galatasaray'da Kaldı!

Sneijder'in açıklamaları sevindirdi ama kampa katılmadı hala. Temkinli olalım arkadaşlar Dursun taraftarı uyutmaya çalışıyor olabilir.

O asistleri toplam 10 maçta yaptı.Bu adam geçen sezon 33 maça çıkmış.Artı bu adama takımın lideri gözü ile bakılıyor.2 sezondur büyük maçlarda da yok.Eğer o parayı alıyorsa liderliğini büyük maçlarda gösterecek.Umarım son senesinde doğru düzgün bir performans sergiler.Tabi beyefendi Tudor ile ego savaşını bırakırsa bir şeyler olabilir.

Gecen sene fenerbahceye gol bile atamadik ancak Arenadaki macta Rodriguez adamin alda at dedigi topu Volkanin gotune nisanladi. Besiktasin 2-2 biten macta cok iyiydi , Josueye al da at dedi Josue kazmasi atamadi. Ondan onceki sene kadikoyde berabere kaldigimiz macta asisti yapmisti. Yanlis hatirlamiyorsam arenada podolskinin verilmeyen buz gibi golunun pasida sneijderden gelmisti. feneri Turkiye kupasinda yendigimiz macta iyi top oynadi.

Derbilerde kotu dedigin oyuncunun istatistiklerine bir bak bence. Fenere ve BJkye atilmis son 10 golun en az 5 inde Sneijder imzasi var. Sneijder muthis oynuyor demiyorum yanlis anlasilmasin. Bu rezil kadroda elinden geldigince oynuyor bence

Yönetimin Sneijder'e seneye buradasın dediğini sanmıyorum sadece antrenmanlara başlanması söylenmiştir. Bunun sebebi oyuncunun değerinin düşmemesi ve eğer kulüp bulamazsa seneye faydalanmak istenmesindendir. Duruşundan bahsedildi ama ben ortada bir duruş göremiyorum mesele sadece toramanın bizden aldığı maaşı başka yerde bulamamasıyla alakalı.

He efenim Sneijder gitsin mi? Bence Belhanda'nın gelişi ve Sneijder'in yollanmak istenmesi tamamen saçmalık. Bunca eksik varken Sneijder'in yerine yüksek maliyetli ve ondan daha düşük kalibrede bir adamın alınmasının mantıklı bir izahı yok ama Dursun Tudor'u takımda tuttu ve Tudor böyle bir takım kurmak istedi o zaman bu yoldan gitmek zorundayız. Bu takım bu şekilde şampiyon olamaz.

temkinli olmakta fayda var bu hainler yine bi çakallığın peşinde olabilir. sneijdere antrenmana katılmasını demişlerdir mutlaka ama niyetleri önemli umarım arkasında pis bi dolap yoktur. şikeci azizi koy takımın başına bunlar kadar hainlik yapamaz, birlik ve beraberliği sağlamak yerine hergün taraftarı üzecek bi sorun çıkarmayı başarıyorlar.

....ciguli(garry).....sneijder....belhanda(yasin)....

................gomiz(eren)...........

oluyor o halde. süper ligin en iyi hücum hattı gibi duruyor.

Yineliyorum. Umarım kalır. Umarım şahane bir sezon geçirir ve seneye kal diyen bu yönetime eyvallah der gider.

Daha resmi olarak gitmemiş bir adamın forma numarasını hayatında 10 numara bile giymemiş bir adama ver. Olacak şey değil. Kalkıp burada Sneijder'e sallıyorlar. Ayıp.

19959087_10155621535112160_4538762270130393082_n.jpg

Az önce tffnin sitesine baktım birçok oyuncunun lisansı çıkmış ama sneijderin yok.
Yabancılardan maicon ve de jongun da lisansı çıkmamış henüz

Üst Alt