Sneijder İçin Flaş Karar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder İçin Flaş Karar!

bir de wesley hakkında ki flaş haberlerini görünce hep aklıma acaba sünnet mi edecekler diye bir soru takılıyor,nedendir anlamadım

Yani dediğim gibi bu tip haberleri çok daha fazla görücez bu transfer döneminde

''Zaten elimizde Belhanda var Sneijder çok para alıyor yollarımızı ayırıcaz'' gibi cümlelere hazır olun

Zaten belliydi Tudor-Sneijder ikilisinin olmayacağı ...

Sneijder sorunlu diyip Belhandayı istemek pek mantıklı gelmiyor. Belhanda çok umursamaz, her an sorun çikartabilecek bir futbolcu.
Tudor büyük hoca olmak istiyorsa, egosunu bir kenara koyup yıldız isimlerle çalışmayı ögrenmeli. Aksi halde büyük takım hedeflerine ulaşması zor.
Gönderirse yanlış yapar.

Geçen de TV de şu eski BJK'li Ziya Doğan çıkmış Sneijder'i yerden yere vuruyor ne yapıyor diyor, sunucu 5 gol 17 asist dedi bu sezon, u seferde Ziya efendi demez mi, yok ayağına çarpmıştır şansa olmuştur, televizyonu kırmamak için kanalı değiştirdim hızla.

Resmen itibarsızlaştırma yıpratma var, ha aldığı para fazlamı dediğin gibi bence de fazla fedakarlık yapmalı, ama medyada Gökmen Özdenak gibi bir kaç istisna haricinde dokunulmayan Selçuk gibiler de direk postalanmalı.

Yanlış karar, maaş indirimine gidilip takımda tutulmalı. 2 sezondur çöplerle maç yapıyor adam. Leşçuk, Semih, bunlar gönderilmeli

Sneijder'i istemeyebilirsin. Bir sekilde anlarim bunu.

Ama gidip yerine belhanda'yi istersen o zaman akli dengenden suphe duyarim.

Stoperleri unutma, gözle görülen bir stoper eksiğimiz de var.

Gidiyorlar hiç bir şekilde öncelikli gerekliliği olmayan bir adamı almaya kalkıyorlar.

sent via GSC

Stoper transferi şart zaten o konuda haklısın. Ben burdaki yazılanlara istinaden öyle dedim yoksa defans zaten ilk önceliğimiz olmalıydı. Belhanda hamlesi çok saçma heleki o paralara.

Defol git Hırvat köylüsü amele Tudor. Kendin gibi kalasları mı toplayacan takıma? Belhanda dediğin apaçi Sneijder'in dışkısı olamaz hırt! Defol Dinamo Zagreb'i yönet sen gavat. Leşçuk, Semih gibi ameleleri nerene sokacaksın? Hay senin futbol anlayışına...

Üst Alt