Sneijder, Podolski, De Jong ve Carole'un Takıma Verdikleri Zararlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Podolski, De Jong ve Carole'un Takıma Verdikleri Zararlar

Bahane üretmeye gerek yok bence.Bu sene Bjk Avrupa'da biz değildik ne oldu sonu?O sene şampiyon olunamaması net bir şekilde başarısızlık,ve en büyük sorumlusu da yönetimi bozup saçma kararlar alan Aysal.2000'den sonraki en iyi kadro o sezondaydı.

Bjk'nin bu sene olacagi sampiyonlukta hem fb hemde bizim rezil ötesi olmamizdan dolayi. Arti 2. olmamiz haric (ki direk SL katildik) kötü bir sezon degildi bana göre.

Muslera, Yasin ve Sneijder aldi olayini dogru bulmuyorum acikcasi. Olayi sulandiriyor. 28´den 34. hafta göre degerlendirme yapiliyor, ve bu 6 haftalik performans bütün sezona genelleniyor gibi geliyor. Cok kritik bir role gelirsek...

Burak Yilmaz - Leistungsdaten 2015 | Transfermarkt

TD degisikliginden sonra, sakatlanana kadar, Burak 9 macta 9 gol atti, ve bu 9 macin 7 tanesini kazandik, hic birini kaybetmedik. Emre Colak´da cok iyi oynuyordu ilk baslarda bu sürecin.
Sonrasinda Ileride yine Sneijder, Bruma, Yasin, Burak ile iyi bir ivme yakalamistik. Sonra Hamzaoglu burdan vazgecip, ortada melo, hamit, selcuk, sag kanatta Umut´u felan oynatmaya basladi. Kisirlastigimiz ve kötü futbol oynamaya orada basladik aslinda. 28. hafta civari. Ama takim bir nevi mücadele ediyordu, sonuca yaklastigimiz icin. Ve sonuca yaklastiginda, bunu götürebilen bir camiayiz.

En büyük etken 1-0 öne geçtiğimiz maçta avel goller yiyip kaybetmedik. Yani birileri acayip acayip goller kurtardı =)

Kalite farkı onun zekasında 3-4 futbolcu olunca sneijder sınırları olmayan bir yaratığa dönüşüyordu çünkü rakip takım drogba mı riera mı melo mu eboue mi hangisini tutacağını şaşırıyordu muazzam yıpratıyorduk zaten tek bir kişiyi tutmaları yetmiyordu ta ki sneijder tek kaldı rakipler 2 kişi tuttuğu maçlar da kitlediler ve bruma hariç zaten takım da 1 e 1 de iş yapacak adam olmayınca maçlar kitlendi :eek:ley:

Mancini' sanıyorum o sezon 3-5-2'den 4-4-2'ye geçmesi için zorlandı adam zaten görevi bırakıp gitti. İşte o an çöküş başladı

Bjk'nin bu sene olacagi sampiyonlukta hem fb hemde bizim rezil ötesi olmamizdan dolayi. Arti 2. olmamiz haric (ki direk SL katildik) kötü bir sezon degildi bana göre.

O sene Fb süper değildi zaten,Fener son 3 senede de 74 puan topladı.İkisinde şampiyon olamadı.İyi bir takım olunca şampiyonluğu veriyor yani 74 puan.

Direk ŞL katıldık çünkü Fener'in cezası vardı.Olmasaydı onlar katılacaktı.Kendi başarımız değil yani.Şampiyonsan şampiyonsundur,değilsen hiçbir şey bu ligde bu böyledir.8 sezon aradan sonra Türkiye Kupası'nı almamız güzel bir olaydı tabi ama o kadro ile şampiyonluk yarışına dahil bile olamamak rezillikti.

O sene Fb süper değildi zaten,Fener son 3 senede de 74 puan topladı.İkisinde şampiyon olamadı.İyi bir takım olunca şampiyonluğu veriyor yani 74 puan.

Direk ŞL katıldık çünkü Fener'in cezası vardı.Olmasaydı onlar katılacaktı.Kendi başarımız değil yani.Şampiyonsan şampiyonsundur,değilsen hiçbir şey bu ligde bu böyledir.8 sezon aradan sonra Türkiye Kupası'nı almamız güzel bir olaydı tabi ama o kadro ile şampiyonluk yarışına dahil bile olamamak rezillikti.

baya sacmaladigimiz maclar oldu tabiki (terimle antalya,rize maclari) Manciniyle 80% deplasman maclari. Yinede Mancinin kalmasindan yanaydim . Öyle gelisti bitti iste

Biraz eski kafali dusunce ama ben halen boyle yerlilerin birlik olusturabildigi ,gerizekalica kolej havasi takimlarin ve liderlerinin basarili oldugunu dusunuyorum

tuncay ve emreyi kaybedince fener hic iyiye gidemedi, bizim hep iyi zamanlarimiz 2000 lerde de 2006 da 2012 de yerli dominasyonuyla

simdi bjk de bu takimin nuvesine isimsiz yerlilerin iskeleti ile geldi

tabi binayi insa ederken yabancilar da onemli tugla ama senol terim hamza vs bakiyorum bir de prandelli rijkaard advocaat filan bakiyorum

bize eski kafali sistemler lazim

baya sacmaladigimiz maclar oldu tabiki (terimle antalya,rize maclari) Manciniyle 80% deplasman maclari. Yinede Mancinin kalmasindan yanaydim . Öyle gelisti bitti iste

Kesinlikle bende mancini kalmasını istiyordum çünkü sezon öncesi kamp geçirmemişti bana göre de kalsa bir çok şey farklı olabilirdi ama tabi bunlar olmadığı için kafamız da hep bir soru işareti olacak

Mancini'yi hep savundum savunacağım, Mancini'nin gitmesindeki en büyük etken, taktiklerine karışılması ve sistem değiştirmeye zorlanmasıydı. Adamın istediği oyuncular yerine başka adamların alınması da cabası.

Mancini'yi hep savundum savunacağım, Mancini'nin gitmesindeki en büyük etken, taktiklerine karışılması ve sistem değiştirmeye zorlanmasıydı. Adamın istediği oyuncular yerine başka adamların alınması da cabası.

Çok basit harcandı bu yüzden Tudor'a sahip çıkmalıyız onunla kamp dönemine gitmek lazım Tudor'u eleştirmek istiyorsak seneye gösterdiği performansa göre eleştirmeliyiz şimdiden yangın tayfaya Tudor'u da harcatmamak lazım

Lige iyi başlamamıştık ama Terim kalsa şampiyon olurduk bence o sezon.

Gitmesi doğruydu bence ama yerine Prandelli'nin getirilmesi yanlıştı.Mancini kalsaydı 2014-2015'te de şampiyon olamazdık,3. falan olurduk 2. de olamazdık takım iyice çökmeye başlamıştı o sezon.

Bu sezon Avrupa Ligi önelemesi oynayacağımız için sezonu Temmuz ayında açacağız çok yüksek bir ihtimalle.Belki bu sefer öneleme maçları var diye transferleri geciktirmeden yaparlar.Çok saçma bir mantık gibi gelebilir ama normal şeylerden medet umacak durumda değiliz şu an maalesef.

Üst Alt