Sneijder, Slovakya Kampı Kadrosunda Yer Almayacak! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder, Slovakya Kampı Kadrosunda Yer Almayacak!

Hayri bazen savunuyor onu demiştir. Hayri'nin stoper konusunda ayarları bozuk biraz Servet'i de çok savunuyordu.
Serveti zamaninda bende cok seviyordum, ama formdaydi bi ara o zaman seviyordum. Sonradan kazma kazma hareketler yapmaya basladi. Semihde ayni sey.
Adami seversin, sonra boktan oynayinca bileti kesersin bundan dogal bisey yoktur futbolda

Serveti zamaninda bende cok seviyordum, ama formdaydi bi ara o zaman seviyordum. Sonradan kazma kazma hareketler yapmaya basladi. Semihde ayni sey.
Adami seversin, sonra boktan oynayinca bileti kesersin bundan dogal bisey yoktur futbolda

sinan bilginde o kafada bi adamdı

adam diyoki bidefa savundunuzmu hep savunucaksınız ,eleştirdinizmi hep eleştiriceksiniz

ulan böyle bişey olurmu hiç iyiyse iyi kötüyse kötü diyicez

Ben maclarda gorduklerime gore konusuyorum takim komple kotuydu ama sneijderde kotuydu ve artik eski formuna kavusacaginida sanmiuorum zaten taliplerine bakin sampdoria ve mls kulubu bu bile artik gozden dustugunu gosteriyor biraz

SM-T560 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nerden biliyoruz Sampdoria olduğunu? Kimlerin talip olduğunu bilmiyoruz hala... Evet haklısın bu konuda, takım olarak kötü sezon geçirdik ama ona rağmen adamın gole direk katkısı Avrupa'da sıralamalarda...

Türkiye:
1- Sneijder: 28 maç 15 asist

İngiltere:
1- Kevin de Bruyne | 36 maç 20 asist
2- Christian Eriksen | 36 maç 15 asist
3- Gylfi Sigurdsson | 38 maç 13 asist

İspanya:
1- Neymar | 30 maç 15 asist,
2- Luis Suarez | 35 maç 15 asist

3- Toni Kroos | 29 maç 12 asist,
4- Messi | 34 maç 12 asist

İtalya:

1- Jose Callejon | 37 maç 14 asist
2- Mohamed Salah | 31 maç 13 asist
3- Felipe Anderson | 36 maç 12 asist,
4- Papu Gomez | 37 maç 12 asist,
5- Edin Dzeko | 37 maç 12 asist

Bu adam orta sahayı tek başına sırtlıyor. Selçuk denen malakın istatistiklerine bak... 32 maç 3 asist. Buyur!

Vay be neler olmuş.
Hakan bey gelmiş. Vs hayri yapmış. Sneijderi ölümüne haklı haksız savunmuş.

Baya yoğun gün oldu.

DDg5gtUXcAIyP8a.jpg

Sezon bittikten hemen sonra şunu söyledim; "Sabri, Selçuk ve Semih üçlüsü ile sezona başlayan hoca benim gözümde hoca moca değildir"

Şimdi bakıyoruz ki sadece Sabri gitti. Diğerleri duruyor. Hatta hocanın dediğine göre yeri garanti olan tek oyuncu Selçuk'muş sanırım. Şimdi bu nedir aga? Sneijder'in gittiği yerde Selçuk nasıl kalabiliyor? Bunu izah edebilecek bir futbol profesörü var mı merak ediyorum. Yani bu haber doğruysa mobbinge teslim oldu ve gitti demektir.

Yapılan transferlere millet göbek atıyor da bana göre soru işaretli transferler. Gomis iyi oyuncu eyvallah daha öncede gündeme gelmişti en sonunda biraz yaşlı da olsa geldi lakin çok ciddi bir maliyeti var artı bayılma sorunu da varmış sanırım. Umarım sağlığı ile alakalı bir sıkıntı yaşamayız. İkincisi Belhanda transferi. Belki de en sıkıntılı transfer. Neredeyse Sneijder'den daha fazla maliyeti var lakin Sneijder'in yarısı kadar kariyeri yok. Maicon'u tanımıyorum. İyi deniyor göreceğiz.

Bruma gitti, Sneijder gitti gibi duruyor. Gomis, Belhanda ve Maicon geldi. Şu tabloya insanlar neden seviniyor anlamıyorum. Ben sevinemiyorum. Sen takımda has adamın olarak Selçuk'u tutup Sneijder'i gönderiyorsan eğer çok ciddi derecede zihinsel sıkıntıların var demektir. Yönetim kademesinde zaten var da Tudor bey de sıkıntılı belli ki.

Melo'nun gidişinde de taraftar çok bağırdı satmayın , göndermeyin diye 2-3 senedir o bölgede rezil oluyoruz . Sneijder gibi bir markan var parlatman gerekirken mobbing yapıp gönderiyorsan katıksız salaksın.

Üst Alt