Sneijder'den Galatasaray'a Dönüş Sinyali! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijder'den Galatasaray'a Dönüş Sinyali!

1525724670030.png

Galatasaray'ın sezon başında yolları ayırdığı Wesley Sneijder, geri dönüş sinyali verdi. Hollandalı yıldız 'Sana ihtiyacımız var diyen' taraftara 'Yakında arkadaşım' yanıtını verdi.

Fanatik gazetesinin haberine göre; Galatasaray'ın Hollandalı eski yıldızı Wesley Sneijder, sosyal medya üzerinden bir taraftarın mesajına cevap vererek Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı.

Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder İstanbul'da. Hollandalı yıldızı İstanbul'a gelmesi sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı.

Sneijder'e sosyal medya hesabı üzerinden mesajlar gönderen taraftarlar, yıldız oyuncusu yeniden Galatasaray'a davet ettiler. Sneijder'de bu mesajlara kayıtsız kalmayarak, taraftarları mutlu eden bir cevap verdi.

İşte o paylaşım...

Mesaj: Wesley, seni çok özledik. Lütfen Galatasaray'a geri dön. Seni bekliyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde sana ihtiyacımız var!

Wesley Sneijder: Yakında arkadaşım.

1525724639298.png

sneijder gibi adam yedek olmaz

bu fizikle 11 de olmaz bu saatten sonra , insanüstü özverili bir yaz geçirmedikçe

Gelsin, ozel fitness programi ayarlansin, durumu takip edilsin, 1.5m 1+1’e ok desin takim ici lider olur, ayrica tam bir hamle topcusu

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Yazın adamı ayrılığa zorladıklarında ben de kaç tane mesaj yazdım kendisine birine bile cevap yazmadın be zalım.

Olsun canın sağolsun yine de çok seviyorum seni. Her zaman başımızın üstünde yerin var Wesley.

Şampiyonluk kutlamalarına bekleriz reis :hat:

sent via GSC

Yahu lütfen bu adama hagi muamelesi yapmayın...Yenin ediyorum Hagi ile Alex'i karşılaştıran fenerliler kadar itici oluyorsunuz...Ben kendisinin gönderilmesine karşıydım...Niye? Çünkü selçuk gönderdi...Önce Melo'yu, sonra hamit'i, defalarca sabri'yi, podolski'yi ve sneijder'i...Ama selçuk önce gitseydi sonrasında bunun da gitmesini isterdim...

Arkadaş elbetteki 2000 Kadromuz efsane ama siz o günleri ya hatırlamıyorsunuz ya da yaşınız yetmiyor...O kadroda 6 futbolcu vardı; Hagi-Popescu-Taffarel-Ergün-Bülent-Suat...Bu 6 isim dışındakiler olmasa da olurdu...

İşte Sneijder de okan gibi emre gibi şükür gibi ünsal gibi hasan gibi arif gibi ümit gibi önemliydi daha fazlası değil...Efsaneler ile kestanelerin karıştığı dönemdeyiz...

Tabii ki Sneijder Belhandayı havada karada ama nedir iki metre göbeğiyle fransada tutunamayıp arap çöllerinde alem yapan adamı çağırmak hiç yaş demeyin...Ribery sneijder'den sadece 10 ay büyük ama bir adamın fiziğine bak bir de bununkine...Adam geçen hafta şampiyonlar ligi yarı finalindeydi bu çiko al gaharahada :) hahaha

Hem ayrıca ayı volkana iki tane gol atmak bir şey ifade etmiyor...Ribery öyle bir korku salmıştı ki fenere 5'leyince bunlara aziz yıldırım ağlayıp karşı tribüne geçmiş, taraftarların arasına dalmış; 1 ay sonra da arabalar parçalanmış, 2 kişi karakola düşmüş, marsilya mafyası ribery'i kaçırmıştı operasyonun arkasında aziz vardı...Sneijderin gitmesini istemedi bile fener böyle iş mi olur...Bırakın tosunu hafızalarda güzel bir yer bıraksın...

Yahu lütfen bu adama hagi muamelesi yapmayın...Yenin ediyorum Hagi ile Alex'i karşılaştıran fenerliler kadar itici oluyorsunuz...Ben kendisinin gönderilmesine karşıydım...Niye? Çünkü selçuk gönderdi...Önce Melo'yu, sonra hamit'i, defalarca sabri'yi, podolski'yi ve sneijder'i...Ama selçuk önce gitseydi sonrasında bunun da gitmesini isterdim...

Arkadaş elbetteki 2000 Kadromuz efsane ama siz o günleri ya hatırlamıyorsunuz ya da yaşınız yetmiyor...O kadroda 6 futbolcu vardı; Hagi-Popescu-Taffarel-Ergün-Bülent-Suat...Bu 6 isim dışındakiler olmasa da olurdu...

İşte Sneijder de okan gibi emre gibi şükür gibi ünsal gibi hasan gibi arif gibi ümit gibi önemliydi daha fazlası değil...Efsaneler ile kestanelerin karıştığı dönemdeyiz...

Tabii ki Sneijder Belhandayı havada karada ama nedir iki metre göbeğiyle fransada tutunamayıp arap çöllerinde alem yapan adamı çağırmak hiç yaş demeyin...Ribery sneijder'den sadece 10 ay büyük ama bir adamın fiziğine bak bir de bununkine...Adam geçen hafta şampiyonlar ligi yarı finalindeydi bu çiko al gaharahada :) hahaha

Hem ayrıca ayı volkana iki tane gol atmak bir şey ifade etmiyor...Ribery öyle bir korku salmıştı ki fenere 5'leyince bunları aziz yıldırım ağlayıp karşı trübüne geçmiş taraftarların arasına dalmış 1 ay sonra da arabalar parçalanmış, 2 kişi karakola düşmüş, marsilya mafyası ribery'i kaçırmıştı operasyonun arkasında aziz vardı...Sneijderin gitmesini istemedi bile fener böyle iş mi olur...Bırakın tosunu hafızalarda güzel bir yer bıraksın...
Kusura bakma yanlış da anlama ama sen kafayı bozmuşsun iyice Ribery ile.

Ha ayrıca Sneijder'i Okan ve Emre gibi iki tane hain ile aynı cümlede anmak sana yakışmamış renktaş. Hürmetler.

sent via GSC

Ha ayrıca Sneijder'i Okan ve Emre gibi iki tane hain ile aynı cümlede anmak sana yakışmamış renktaş. Hürmetler.

sent via GSC
Üstat örnek verdim yaşıtlar diye...Taraftar Sneijder'e Hagi muamelesi yapıyor yanlış...Yoksa selçuk dururken gönderilmesi yanlıştı ve belhanda'dan da daha faydalı olurdu ama bildiğin yüsyuvarlak olmuş tekrar istemek nedir? Ne yaptı ki?

34 yaşında... 1-2 sene rahatlıkla oynar iyi bir Yaz kampı ile.

Fernando ve hızlı mücadeleci bir sekiz ile neden olmasın?

Belhanda da yedek de beklesin. iki senede Sneijder Bir şeyler öğretir belki

Hem ayrıca ayı volkana iki tane gol atmak bir şey ifade etmiyor...Ribery öyle bir korku salmıştı ki fenere 5'leyince bunlara aziz yıldırım ağlayıp karşı tribüne geçmiş, taraftarların arasına dalmış; 1 ay sonra da arabalar parçalanmış, 2 kişi karakola düşmüş, marsilya mafyası ribery'i kaçırmıştı operasyonun arkasında aziz vardı...Sneijderin gitmesini istemedi bile fener böyle iş mi olur...Bırakın tosunu hafızalarda güzel bir yer bıraksın...
Ribery olayının üzerinden geçtin.
Biraz açabilirmisin?
Tam olarak nasıl oldu ? 100 bin dolar alacağı için fesih hakkı doğdu birileri geldi apar topar götürdü diye ortalıkta haberler vardı o zamanlar.

Gscimbom Mobile

sent via GSC
Üstat örnek verdim yaşıtlar diye...Taraftar Sneijder'e Hagi muamelesi yapıyor yanlış...Yoksa selçuk dururken gönderilmesi yanlıştı ve belhanda'dan da daha faydalı olurdu ama bildiğin yüsyuvarlak olmuş tekrar istemek nedir? Ne yaptı ki?

Kimse Sneijdere Hagi muamelesi yapmıyor. Yapan varsa da azınlıkta olanlardır. Sadece Hagi den sonra gördüğümüz en iyi 10 numara diyenler var ki bence de kesinlikle öyle. Bir futbolcunun bu kulüpte Hagi seviyesine ulaşması zor.

Adam seviliyor. Çok sevilen futbolcu da her zaman bir ayrı yer edinir taraftarların gözünde ve kalbinde.

Ben Sneijderi en çok seven adamlardan birisiyim burada. Ben geri gelsin demedim mesela son iki gündür ismi gündeme oturmasına rağmen.

O tren kaçtı artık. Yazın Belhanda alınacağına takımda kalabilirdi zaten son senesiydi yav güzel bir veda yapardık falan. Belhanda ya 25 Milyon mu ne yatırdık bonservisler ve maaşları toplanınca, buna karşı Sneijdere maksimum 5 verecektik kalsaydı. Kalsaydı da Belhanda dan verimli olurdu. Neyse bu başka konu zaten.

Yaşıt olabilirler ama yapma renktaş onlar hain. Sneijdere ayıptır bunlarla anılmak.

sent via GSC

Ya belhanda şino performansına çıksın, yada şino belhanda fiziğine insin.
İkiside kabulümdür...

İkiside bunu beceremiyosa; ikisine de ı ınh....

Sneijder ozel fitness programiyla, bu takimda rahat oynar. Suan Sneijder olsaydi rahat +3 puanimiz olurdu cunku bu Belhanda ve ara pasi atiyor ve sut cekiyor.

65-70 dakkika oynat, sonra Colak falan sokarsin is biter.

Ozledik reis.

Moderatör tarafında düzenlendi:
gecen macta izleyim dedim, sneijder fizik olarak resmen bitmis. siz donkun yaptigini bunun yapabilecegini saniyorsaniz yaniliyorsunuz. tas catlasa 45 dakika oynayabilir, yine de belhandadan fazla gol atma ihtimali var tabi, klas kaybolan birsey degil. 750-800 bin euroya falan oynayabilir 1 seneligine.

Üst Alt