Sneijdersporlular vs Selçuksporlular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sneijdersporlular vs Selçuksporlular

Olcan gibi alabilirdi. Yahut su gune kadar yapilmayan odemeler nedeniyle Umut gibi icra yolunu secebilir, kulubu zor durumda birakabilirdi diye dusunuyorum. Sneijder bu erdemli davranislarindan oturu tebrigi hak etmedi mi?

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O zaman koskoca sneijder floryada tek başına çalışır di kardeş. Bor tuttuğun adamlar olcan umut bunlar hayatlarında Galatasaray dan kazandiklarinin 4 te 1 ini başka bir takımda alma ihtimali olmayan adamlar.

Sent from my SM-G935F using GSCimbom mobile app

selçuk kamyonunu ciddi ciddi destekleyen savunan canlı kaldı mı ?
sucukçu polarcılar ve troller önemsenmiyor zaten .

O zaman koskoca sneijder floryada tek başına çalışır di kardeş. Bor tuttuğun adamlar olcan umut bunlar hayatlarında Galatasaray dan kazandiklarinin 4 te 1 ini başka bir takımda alma ihtimali olmayan adamlar.

Sent from my SM-G935F using GSCimbom mobile app
Bilmiyorum fark ettin mi ancak Sneijder'i Galatasaray'dan uzaklaştırmak isteyen kulüptü. Ha Sneijder yine Florya'da kalmazdı ama kendisini göndermek için bu kadar can atan bi yönetim varken durumu lehine kullanıp alabildiği kadar para alırdı. Sonuç alarak Sneijder ne aldı? Zaten şu güne kadar almış olması gereken (yanılmıyorsam 1.5m€) parayı. Ve kulübün muhtemelen bedavaya vereceği bonservisini. Ayrıca yıllık 3.5m€ üzeri kazanabileceği, aynı zamanda sevdiği, düzen kurduğu bi ülkedeki futbol takımlarıyla 3 yıl boyunca sözleşme imzalama yasağını da kabul etti.

Tebriği hak ediyor kısaca. Net.

Sneijdersporlular kendi aralarında futbol tartışıyor

Olamaz Selçuksporlular geliyorrr

- Sneijder gitsin lan
- 5 milyon lan
- 1 asist lan
- Sinan kaçırsa 0 asist lan

ikiside emekli olmuş.bir sahil kasabasına yerleşip balıkçılık yapmaları gerekli.bizim orta saha baştan aşağı yenilenmeli.şu andaki çöpler yedek olarak bile düşünülmemeli.

Bizim sevdamız renklere, futbolcuya değil. Ayrıca Leşcuk'u seven varsa beyin tomografisi çektirsin belki çalışmıyordur içi boştur.

Üst Alt