Sofiane Feghouli, Salı Günü Geliyor İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sofiane Feghouli, Salı Günü Geliyor İddiası!

Bu ligin gördügü en iyi kanat oyuncularindan olacak... Hasan´a benzeyen bir tarzi var. Ayni Hasan gibi sut teknigi ve son vuruslarinin vasat olmasi, oyun yönündeki tek ciddi eksikligi. Onun disinda markaj alltina almak neredeyse imkansiz bir oyuncu.
Olmaz. Ligin en iyi kanadı ve takımı

Şenol Güneş hangi takımı çalıştırıyor ise( Terim bizde degilse)

Terim ve Albayrak bizde ise tabi ki bizde olur.

2012 de Engin-Eboue
2013 de Riera - Amrabat
2014-Caner-Gokhan-Kuyt

Kısaca Feghouli gelir 2 maç oynar sonra bir şey başaramadan 1.5 sene sonra gider. Ne alaka diyeceksiniz kısaca bu başkan bu yönetim ve bu genel kurul oldukça 2 aya Tudor gider yeni bir İgor gelir.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İyi bir takım kurulmadan ne feghouli ne gomis iş yapamaz. Bunlar hep takım oyuncusu. Gerçi hoş iyi bir takım kurulsa bile dursun ve igor laneti ne yapar bize bilmem.

Olmaz. Ligin en iyi kanadı ve takımı

Şenol Güneş hangi takımı çalıştırıyor ise( Terim bizde degilse)

Terim ve Albayrak bizde ise tabi ki bizde olur.

2012 de Engin-Eboue
2013 de Riera - Amrabat
2014-Caner-Gokhan-Kuyt

Kısaca Feghouli gelir 2 maç oynar sonra bir şey başaramadan 1.5 sene sonra gider. Ne alaka diyeceksiniz kısaca bu başkan bu yönetim ve bu genel kurul oldukça 2 aya Tudor gider yeni bir İgor gelir.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Riera-Amrabat kanatinin ligin en iyi kanati oldugunu düsünmüyorum ben. Zaten Amrabat cogu zaman sonradan giriyordu oyuna yabanci siniri yüzünden.

Balta da kac defa sol bek oynamisti o sezon.

Üst Alt