soğansız menemen mi soğanlı menemen mi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Büyük üstad Vedat Milor'un sorusuyla yeniden gündeme gelmiş

tek söyleceğim soğanlı diyen erkeklerle çimlerde yuvarlanmaktan hoşlanıyordur.

Nedendir bilmem soğandan nefret ediyorum

Bazen döner fln sipariş ederken söylemeyi unutuyorum,gelince tek tek ayıklıyorum ne uyuz bişey ama yemeklere tat kattığını kabul ediyorum

Soğandan aldığım en güzel lezzeti haşlanmış patates ile yaptığım patates, soğan salatasında alıyorum.

Soğan candır, vitamin ve enerji deposudur....

Bu tartışmalarada hastayım, benzeri kokoreçte de var. Neymiş gerçek kokoreç iri ve ekmeğin içine doğranırmış ve katiyen içinde sebze olmazmış... Belki ben biberli domatesli seviyorum sana mı soracam İT.

17798.jpg

Bu tartışmalarada hastayım, benzeri kokoreçte de var. Neymiş gerçek kokoreç iri ve ekmeğin içine doğranırmış ve katiyen içinde sebze olmazmış... Belki ben biberli domatesli seviyorum sana mı soracam İT.

Üstad iri kıyım hastalarına tiltim. Onun kokusunu bastırmak için kimyona boğuyorlar ekmek arası kimyon yiyon resmen :D
3 hafta önce aoç ta gömdüm biberli domatesli miss

Üstad iri kıyım hastalarına tiltim. Onun kokusunu bastırmak için kimyona boğuyorlar ekmek arası kimyon yiyon resmen :D
3 hafta önce aoç ta gömdüm biberli domatesli miss
Ben bazen sebzeli bazen sade yiyprum o anki keyfime bağlı, ancak şunu çok net söyleyebilirimki en iyi kokoreç aoç de yenen kokoreç. İzmirde de bir kaç defa yedim o da iyiydi ama aoç en iyisi bence... Hele hele midyeci ahmet falan hikaye, 1 ay kadar önce yedim hiçbir esprisi yok kokoreçinin midyesi güzel ama...

Bu arada kokoreç yunan orjinliymiş bilgimizde bulunsun.

Ben bazen sebzeli bazen sade yiyprum o anki keyfime bağlı, ancak şunu çok net söyleyebilirimki en iyi kokoreç aoç de yenen kokoreç. İzmirde de bir kaç defa yedim o da iyiydi ama aoç en iyisi bence... Hele hele midyeci ahmet falan hikaye, 1 ay kadar önce yedim hiçbir esprisi yok kokoreçinin midyesi güzel ama...

Bu arada kokoreç yunan orjinliymiş bilgimizde bulunsun.

Bahçeli şubesine en son gittiğimde millet sanki bedava dağıtılıyor gibi kuyruk vardı. Kokoreçini yemedim midye aldık, midyesi çok küçüktü fazla beğenmedik

Üst Alt