Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Kazayla bize gelmesin de bu adam. Nereye gittigi belli degil.

f5'in yaptığı da bariz çirkeflik. Adam BJK ile anlaşmış, bunların paçaları tutuşmuş, forumlarda millet veryansın ediyor başkana yönetime transferler nerde millet Rijkaard'ı getirdi Topuz'u aldı geri kaldık mahvolduk diye, Aziz'de çakal tabi, parayı bastırıp Kayseri'nin şark kurnazı başkanını ayartmış, almış adamın bonservisini. Vallahi pes doğrusu, böyle çirkefliği hayatımda görmedim, bariz köle satışı gibi birşey olmuş, adam başka takıma gitmek istiyor, ama başka takıma satıyorlar. Topuz'un yerinde olsam f5 ile imzalamam, bir sürü sorun çıkartırım.

Eee nolcak şimdi,ben doğuştan Bjk'liyim diyen Topuz, şaka mı yapmıştım diyecek.

bu kadar alavereden sonra birde Topuzu ikna edemezlerse Topuz fenere imza atmayabilir. Fifa&uefa'nın bundan önceki bu tarz konulardaki kararları ve yaptırımları çok açık. Resmi sitelerinde yayınladıkları haberi kaldırmak zorunda kalırlar inşallah kuşlar komple birbirine girer birbirlerini gagalarlar :D

Ne diyecek arkadaş, futbolu bırakırım vs. diyecek. f5'e gitmem diyecek eğer gerçekten BJK'liyse. Tükürdüklerini yalayıp daha fazla para veren kulübe gittim derse vallahi bu ne yüzsüzlük derim yahu. Kösele gibi yüz varmış adamda derim.

bu kadar alavereden sonra birde Topuzu ikna edemezlerse Topuz fenere imza atmayabilir. Fifa&uefa'nın bundan önceki bu tarz konulardaki kararları ve yaptırımları çok açık. Resmi sitelerinde yayınladıkları haberi kaldırmak zorunda kalırlar inşallah kuşlar komple birbirine girer birbirlerini gagalarlar :D

Bize kalmasın.:D

Topuz antalyada galiba belki simdi ucaga binmistir istanbula geliyordur fenerliler gider karsilamaya ama onlar ic hatlar terminalinde bekler tabiiki:).Saka bir yaan sirf Rijkaardi getirdik diye bir gunde bitirmeye calistilar azda olsa ilgi kendilerine gelsin diye ama nafile.

bjk ne Yusuf konusunda ts ye yaptığını Topuzda fb ye yapmak istedi ama buna fb izin vermez.

fb topuzu oynatmak için bu saatten sonra almaz sadece bjk ye mesaj vermek içindir.

Çoook çok enteresan bir durum oldu...

Eğer M.Topuz ben fenere imza atmam derse(herhalde silah zoruyla atacak hali yok) o zaman ne olacak peki? Bonservisi almak neye yarayacak ki?

Bejeke febeş'e gelip ondan mı alacak bonservisi?

Böyle bir çıkmazda Eufa'nın tavrı ne olur peki? Köle ticareti mi bu lan?

Tabi Topuz ne kadar sözünün eri bir adam onu da test etme şansı oldu şimdi.

Hemen çark edip ben febeşte de oynarım, profesyonelim falan ayakları çekerse o başka. Ama sözünün arkasında durursa o zaman konuyu kim çözecek? Fifa mı febeşin kadrolaştığı bizim federasyon mu?

Çok enteresan bakalım görecez..

Okan Koç geldi aklıma nedense.. etme bulma dünyası işte..

1-Sözleşmesi devam eden bır oyuncunun once kulubuyle görüşülür. Fifa kuralıdur. Aksi halde CASa gıtsen kaybedersin davayı.

2- Sonra futbolcuyla anlaşılır.

3-Fenerbahce bu iki girişimin ikisindede anlaşmaya varmasına ragmen Topuz kayış atmıştır.

4-kayseri sözunde durup bopnservısı Fenerbahceye vermıstır.

5-Topuz ya Fenerbahceye gelecek, ya da Fifalık olup uzun bir surec kendısını bekleyecektir.

6-Fenerbahcenin ısteyıp de alamayacgı oyuncu yoktur.

7-Cirkeflik yapan kulüp sözleşmeli futbolcuyu ayartan Beşiktaştır.

hayırlı olsun.

Cevap: Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Aslina bakarsaniz Mehmet Topuz 4-3-3 oynayacak Galatasaray icin bicilmis kaftandi, Besiktas ve Fenerbahce'ye gidecek olmasi bu acidan kotu. Ozer Hurmaci da ayni sekilde.

1-Sözleşmesi devam eden bır oyuncunun once kulubuyle görüşülür. Fifa kuralıdur. Aksi halde CASa gıtsen kaybedersin davayı.

3-Fenerbahce bu iki girişimin ikisindede anlaşmaya varmasına ragmen Topuz kayış atmıştır.

5-Topuz ya Fenerbahceye gelecek, ya da Fifalık olup uzun bir surec kendısını bekleyecektir.

hayırlı olsun.

Hak veriyorum Ufuk'a.Beşiktaş Kayserispor ile konuşmadan direk Topuz'la anlaşmış ki bu kurallara aykırı.

hayırlı olsun.

6.madde disinda sana katiliyorum.

Cevap: Şok Gelişme | Kayseri M.Topuz'un Bonservisini Fener'e Verdi

Erkin evet köle tıcareti degıl bu. O yuzden BONSERVİSİ BİTEN OYUNCULAR SERBESTTİR. DEVAM EDENLER DEGIL.

önce kuralları bil. oyle yorum yap ıstersen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt