Soldado: "Hedefim, Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olmak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Soldado: "Hedefim, Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olmak"

Kus olduguna dair fikirlerimiz mevcuttur

yalan mı yani. herifler anadolu maçlarında leş gibi oynarlar ele güne maskara olurlar bizim maçlarda bakarsın köpekleşmişler.
bunun kuş olmakla alakası yok. her sene aynı senaryo . önce açıklamalarla ortamı gererler psikolojik harp başlatırlar. sonra müthiş baskı ardından bir gol ve film kopar. biri de bunu çözemedi gitti.

selçuk , guiza gibi adamlar bile bize gol attı sen mi atamayacaksın
lanet olsun ki bize karşı köpek gibi oynuyorlar.
adeta ölüm kalım maçına çıkıyorlar hele kadıköy'de seyirci baskısıyla 1-0 önde başlıyorlar.
Genelde rakip forumlara üye olan taraftarlar bu minvalde mesaj atarlar. Yönetime raporladim sizi. Eğer yanılıyorsam özür dilerim simdiden.

yalan mı yani. herifler anadolu maçlarında leş gibi oynarlar ele güne maskara olurlar bizim maçlarda bakarsın köpekleşmişler.
bunun kuş olmakla alakası yok. her sene aynı senaryo . önce açıklamalarla ortamı gererler psikolojik harp başlatırlar. sonra müthiş baskı ardından bir gol ve film kopar. biri de bunu çözemedi gitti.
Sadece bur yorumun degil, her yorumunda belli oluyor, Tahminen yozgatli66 sensin

Sadece bur yorumun degil, her yorumunda belli oluyor, Tahminen yozgatli66 sensin

iftira kötü bir şeydir. ispatlamazsan özür dileyecek misin ?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Genelde rakip forumlara üye olan taraftarlar bu minvalde mesaj atarlar. Yönetime raporladim sizi. Eğer yanılıyorsam özür dilerim simdiden.

özrünü kabul ediyorum forum adminleri kim oldugumu iyi biliyor.

Üst Alt