Son 16 | İtalya 2-0 İspanya | M.S | 27 Haziran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son 16 | İtalya 2-0 İspanya | M.S | 27 Haziran

Benim site 1,40 veriyor :D

Tamamen kalecinin mallığı yüzünden gol yediler. Ama zaten gol geliyorum diyordz Italya hiç bi halt yapamadı 90 dakika boyunca. Italya elenir bugün bence zaten.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

italya bu çamur takım. ispanya'ya karsı 90 dakika etten duvar örecekleri aşikar.

inş. ispanya tur atlar ama italya'nın tur atlaması benim acımdan süpriz olmayacak.

italya bu çamur takım. ispanya'ya karsı 90 dakika etten duvar örecekleri aşikar.

inş. ispanya tur atlar ama italya'nın tur atlaması benim acımdan süpriz olmayacak.
Italya grup sonrası eleminasyon maçlarını hep iyi oynuyor zaten, adamlar kazanmaktan ziyade maçı soğutup istediği kıvama getirme peşinde.

Aynen Italya devam ederse süpriz olmaz, zaten devam ederse de finale kadar gider. Almanların Italya korkusu var :D

Italya grup sonrası eleminasyon maçlarını hep iyi oynuyor zaten, adamlar kazanmaktan ziyade maçı soğutup istediği kıvama getirme peşinde.

Aynen Italya devam ederse süpriz olmaz, zaten devam ederse de finale kadar gider. Almanların Italya korkusu var :D

almanya'nın ispanya fobiside var.

nasıl denk geldi bilinmez ama cok dengesiz bir tablo.

tüm kafa takımlar sağ tarafta. sağ taraftan finale cıkan kupayıda alır.

baska bir deyişle, sağ tarafından yarı final macları, finali gölgede bırakacak :)

italya'nın taktiği belli!!!

proxy.jpg

#ESP: De Gea, Juanfran, Pique, Ramos, Alba, Busquets, Fabregas, Iniesta, Nolito, David Silva, Morata.

#ITA: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Florenzi, Parolo, De Rossi, Giaccherini, De Sciglio, Eder, Pelle

Son düzenleme:
İtalya nin 11 ve diziliş belli:

---------------------------Buffon
F'renzi B'zagli B'nucci deRossi Chiell deSciglio
--------------------Parolo---Giaccherini
-------------------------Eder--Pelle

Son düzenleme:
Niye?

Yoksa sende mi Conte'nin "kuyruk acısı var" diye yedeklerle sahaya çıktığını düşünüyorsun.

Hadi o kuyruk açı ve intikam olayı yok diyelim.

Sırf, Sportmenlik ve Fair Play adına bile İtalya nin kaybetmesini isterim.

Her takıma karşı aynı şiddetiyle çıkılması gerek. Tur garanti olsa da, öteki takımlarının hakkını yiyorsun. İtalya istese çok rahat kazanırdı.

Türkiye için de geçerli olurdu, böyle bi durum olsa.

Son düzenleme:
Hadi o kuyruk açı ve intikam olayı yok diyelim.

Sırf, Sportmenlik ve Fair Play adına bile İtalya nin kaybetmesini isterim.

Her takıma karşı aynı şiddetiyle çıkılması gerek. Tur garanti olsa da, öteki takımlarının hakkını yiyorsun. İtalya istese çok rahat kazanırdı.

Türkiye için de geçerli olurdu, böyle bi durum olsa.

Oyuncularimi dinlendirecegim derse hic bir itiraz hakkin yok bence. Istedigini oynatir istemedigini oynatmaz bu kadar basit.

Sen kendi isini kendin görmezsen iste böyle mal gibi ortada kalirsin.

Üst Alt