Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Cevap: Son Dakika l Onbirimiz Belli Oldu

Hay Gökhan Gönül'ünüze. Adam zaten tüm sezon sakat sakat oynadı, ligdeki son maçta da çıkması gerekirken çıkmadı normal olarak bu maçta oynayamıyor.

Şu fanatizminize uyuz oluyorum.

ya bende bu positivizme uyuz oluyorum...

bana bu filmin gerçekleşmediği kaç maç var soyler mısın salih.her milli mac ta boyle bı durum var bu tesadüf olamaz

ya bende bu positivizme uyuz oluyorum...

bana bu filmin gerçekleşmediği kaç maç var soyler mısın salih.her milli mac ta boyle bı durum var bu tesadüf olamaz

Evet adam bilerek sakatım diyor oynamıyor. Bu mu yani olay?

Arda'da milli takımda oynuyor bizde de sakatım diyor o zaman onda da art niyet arayalım.

Gökhan Gönül zaten Milli Takım'da Fenerbahçe'deki gibi oynamıyordu:p

Şaka bir yana Selçuk Şahin tercihinde Oğuz Çetin faktörü mü var bilmiyorum ama onun dışında kadro güzel. Kaybetmeyiz diye düşünüyorum.

Evet adam bilerek sakatım diyor oynamıyor. Bu mu yani olay?

Arda'da milli takımda oynuyor bizde de sakatım diyor o zaman onda da art niyet arayalım.

art niyet demeyelim ama Ardanın durumuda bayağı ilginç.. Uzun süreli sakatlıktan çıkıp hemen milli takımda 11 oynaması ve tekrar sakatlanması.Bir taraftada Gökhan gönül örneği.Sence bi terslik yok mu.

art niyet demeyelim ama Ardanın durumuda bayağı ilginç.. Uzun süreli sakatlıktan çıkıp hemen milli takımda 11 oynaması ve tekrar sakatlanması.Bir taraftada Gökhan gönül örneği.Sence bi terslik yok mu.

Bir oyuncunun oynamak istemesi belki yanlış ama garip değil ama bir oyuncuya sürekli bilerek oynamıyor demek ayıptır.

ben olsam

-----------Volkan------

Sabri---Servet(Egemen)--Serdar--- X(hangi sol bek oynarsa farketmez hepsi birbirinden beter)

------Selçuk İ.-----Emre

Burak------------Arda

----Cenk---Semih(Kazım)---

----------Volkan----------

Sabri---Servet--Serdar---ismail

------Selçuk İ.-----Emre-----

-----------M.Ekici-------

---burak--------------Arda

-----------Semih--------

bende bunu çıkardım

Üst Alt