Son Dakika..Reyes, Forlan ve Ujfalusı G.Saray' da.. - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Dakika..Reyes, Forlan ve Ujfalusı G.Saray' da..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Anlaştı!

Servet ve Ujfalusi mumkunse yedek olarak dusunulsunler.. Yemin ediyorum sevinemiyorum Forlan ve Reyes'e sirf bu yuzden..

Ujfalusi Neill'dan kat kat iyi stoperdir beyler.Fiorentina'dayken daha iyiydi gerçi ama halen fit durumda.Reyes geçen sene ASY'de darma duman etmişti bizim savunmayı,Forlan'ın golüyle de elenmiştik.İlginç :)

öç alacak ünal başkan, alıp kulübede oturtacakmış bunları :D :D

Arkadaşlar bu transferlere sevinmedim dersem yanlış anlaşılır mıyım?Yaşları bence problem inşallah bunların bonservislerine para verilmemiştir.33-32 yaşında işi bitmiş gibi geliyor bana.İnşallah yanılırım yada kiralık falan anlaşmışlardır.

yaa oyuncularla anlaşmak daha zor arkadaşlar gaza geldik ama yatarsa transfer bence yönetim elinden geleni yapmıştır

Fatih Terim sever yaşlı stoperleri . Popescu sevdası onda Almaguer , De Boer aşkınıda doğurdu fakat sonuç hüsrandı.Nasıl ki Ziya Doğan ; Erdinç ve Ayman hastasıysa Fatih hoca da ****** stoper seviyor . Kafa değişmemiş yine belli. Fakat yine de önemli isimler bunlar .Sözleşme süreleri ve bonservislere ödenen paralar çok önemli . Şu an da bu oyuncuların isimlerinden çok , en fazla dikkat edilmesi gereken hususlar bunlar olmalı . Forlan'dan en fazla 2 yıl , Ujfalusi'den 1 yıl yararlanacağın bir harekat olduysa bu alkışlarım , yoksa tukakayı hakeder Bülent Başgan ve Fatih Başgan.

Madrid forumlarda, Atletico taraftarı Forlan ve Reyes'e üzülüyorlar, ama Ujfalusi için çıldırıyorlar. Elimizdeki en iyi defans oyuncusu bırakılmamalı demekteler.

bulentyuksell Bülent Yüksel

Reyes %100 bitti.. Ujfalusi de tamam.. Forlan'da a.madrid'leimza atıldı-oyuncu milli takım kampında;anlaşma tamam ama henüz imza atılmadı..

2 dakika önce

Arkadaşlar bu transferlere sevinmedim dersem yanlış anlaşılır mıyım?Yaşları bence problem inşallah bunların bonservislerine para verilmemiştir.33-32 yaşında işi bitmiş gibi geliyor bana.İnşallah yanılırım yada kiralık falan anlaşmışlardır.

kanka yaşa takılmaz sana hagi klişesini hatırlatırım yada bu sene alexi gördün ;) forlan herzaman forlandır. reyes 27 yaşına oynadığı zaman çok şeyler yapıyor tek başına, 29yaşında ki servete 33 yaşında ki ujfalusiyi tercih ederim. bence ujfalusinin yanına birini alabilirsek sorun yok

ujfalusi tamam da forlanı ikna etmek bence çok zor gelmeyebilir.

İnş 3ü için toplam 10 milyon euro filan ödüyoruz da sevincimiz katlanır..Hele bir de ardayı veriyorsak boşuna seviniyoruz demektir.

Ödenecek meblağları çok merak ediyorum. Açıklanmadan inanmayacağım gerçi, yatarsa da şu kadar ödeyecektik desinler. :D

transferlerin maddi yönü çok önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt