Sony hacklendi! | PSN tekrar online - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sony hacklendi! | PSN tekrar online

Cevap: Sony hacklendi!

belki senin icin zor olabilir ama sacmaliga luzum yok.

sana ne oluyor, bu olayi yakindan takip edenler var iste gördügün gibi, onlari ilgilendiren bir konu, rahatsiz oluyorsan girme, olur biter.

Bunlar gundelik konular. Bir iki gun konusulur ve biter. Sizin muhabbetiniz Ps3 oyun sistemi hakkinda. Yani guncel'den genel muhabbete giriyor. Ps3 hakkinda konusmak istiyorsaniz acin bir konu "Sony Playstation 3" diye, konusun konusalim.

Ayrica birde bundan sonra kustahca kimin neresine neyin girdigini sormadan medenice itirazda bulunmani oneririm. ustte biraz zorlamissin ama olmus. Su son yazdigin cumlen ilk yazdigin olmaliydi. isin icine daha bastan giren cikani kattigin icin "bu konunun takipcileri var, girmezsin olur biter" turu alttan alma muhabbetleri biraz abes kaciyor..

Bunlar gundelik konular. Bir iki gun konusulur ve biter. Sizin muhabbetiniz Ps3 oyun sistemi hakkinda. Yani guncel'den genel muhabbete giriyor. Ps3 hakkinda konusmak istiyorsaniz acin bir konu "Sony Playstation 3" diye, konusun konusalim.

Haydi, diyelim genel muhabbet, sana noluyor diyorum sana, seni rahatsiz eden ne? Zorla gir diyen mi var bu topice? Oku diyen mi var?

Bu guncel bir konu, 2 haftadir konusuluyor ama sorun hale cözülmüs degil, hemen hemen her gün yeni duyumlar, yeni haberler cikiyor. Milletin ne bileyim adresleri kredikart numaralari vs vs calinmis, yani saka maka degil, önemli bir konu bu. Anlayacagin playstation network tekrar acilana kadar bu konu acik kalacak, kalmali.

Tekrar yaziyorum Atilla, sen konuyu uzatma, cünkü sacmaladikca sacmaliyorsun, yazdikca sacma sapan seyler yaziyorsun.

Ayrica özür diliyorum, yanlis yaptim, sakin olmaliydim.

Yanarım yanarım Gökhanın PS3de online oynayamadan onu satmak zorunda kalacak olmasına yanarım :sad007:

Necati bir kez de güzel bir haber ver la. :D

Bu arada benim Account'um yok daha, yinede o 2 oyunu indirebilirmiyim acaba, yeni account acarsam?

Üst Alt