Sony PlayStation 5 - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En son aldigim PS1'di, sonrasi arkadaslarda, disarda vs oynuyorduk. Bu kez PS5 alayim dedim piyasada yok, arada online mediamarkt'ta vs. geliyor agninda dakikalar icinde satiliyor. Denk gelemedik bir türlü. Fazladan piyasaya süremediler nedense.

Almayı düşünen varsa İzmir'de Mediamarkt 7500₺'den normal sürüm stok varmış arkadaşımın söylediğine göre. Vatan Bilgisayar gibi yerlerden de 6000₺'den Dijital Sürüm ön sipariş geçilebiliyormuş özel konuşursanız

Pandemi basladiginda evden calisiyorum diye bunu almaya heveslenmistim. Tabi piyasada bulunmuyordu. Sonra neyse Switch aldık. Şimdide yeni Switch anons edildi ve cikmak uzere ve bu cihaz hala piyasada bulunmuyor ya lan.

Edit: normal fiyati 500-600 euro civarinda. 1000 euroya almayi suan bir marifet saymiyorum.

Dün istanbul anadolu yakasında bildiğim satıcılar ile görüştüm - sadece Vatan isminmi aldı onlarda ayda 2 ile 5 arası stok elimize geliyor kalanı online stok açılıyor dedi. Dijital sürüm çok nadir geliyor dediler (belki 1 tane mağazaya geliyormuş)

Bende kovalamadayım ama CD li versiyonunu alacağım - denk gelirsem ne ala.

Üst Alt