Sorumlu Rank "Pacman"i Taraftarlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sorumlu Rank "Pacman"i Taraftarlar

0819.jpg

Pacman'i hepiniz biliyosunuzdur anlatmama gerek yok. Lazio maçı sonrasında futbolculara bireysel olarak yapılan yorumları okudum ve daha geçmiş yorumlara gittim off günümde. Daha da abartıp şuana kadar bize gelen oyuncuları geldikleri ve geldikten sonra performanslarını izlemeye koyuldum.

Şu resimdeki pacman bu forum ve dışarıdaki klasik Türk insanının yüzde %75'ini ifade ediyor. " Yüzdesini nasıl hesapladın "cılar çıkar , misal olarak verdim her 4 kişiden 3'ü gibi.

Öncelikle Martin Benitez gelmediki ne alaka diyenler vardır , adamı daha gelmeden yedi bitirdi buranın insanı. Ontivero iki üç maç oynadı kral oldu , ligde takımın hiç de iyi oynamadığı fenerin şampiyon olduğu dönemde kurtarıcı diye 2 maça çıktı çöp oldu.

Pino genelde kötü değildi çoğu zaman iyiydi 8.li sezondan sonra burada çöpler kralı falan ilan ettiler hiç haketmemesine rağmen.Çünkü Keita gibi bi rantı yoktu.

Jose,Carole,Telles,Bruma hatta belki Ontivero bu adamların hepsi geldiğinde mükemmele yakın oynadılar herkes kral yaptı.Sıfır hatayla sonra önce kulubümüz ve basın sayesinde hepsini yerin dibine sokup formaya hasret bıraktılar hevesini kırdılar , forma bulduklarında ise kendilerini bulmalarını beklemeden gömüp gelişmesini bitirdiler.

Aynı şey şuan için Koraya yapılıyor , 2 maç iyi oynasa 7 hafta forma göremiyor kötü dönmese bile kimileri bi yerlerinden hata uyduruyor , kimileri 90 dakika'da yaptığı tüm olumlu işlere rağmen tek hatasıyla ilerlemeye çalışıyor.Oynamadığı Lazio maçı için oynasa ne olacak 7 stoperde tabi iyi oynar falan denilmiş. Oynasa belki de 3 tane yemeyecektik ama dünkü maçta oynasa ve 3-1 yenilsek şuan takımdan göndermiştiniz.

Kimmich 2 golde hata yapmasına rağmen 90 dakika oynayabiliyor ve taraftar adamı sonraki haftada görmek isteyebiliyor

177925.jpg

Sinan sene içinde o çıkışı yapmış olmasaydı şuan için aynı şeyi Sinan'a da yapacaklarına eminim. Fransa altyapısından alınan İbrahim Coşkun Ajax maçında iyi oynamasına rağmen Süper Ligte bile oynatılmadan gönderildi , benim çok övdüğüm Mertan'da. Yiğit Gökoğlan tercih edildi milyonlar sayıp

fft5_mf373386.Jpeg

Bakın her genç iyidir öyledir böyledir diyormuşum gibi algı yaratanlarda çıkar , öyle olsa Yiğit G , Semih ve Emre Çolak'ı da eklerdim hatta Hajrovici'de . Hajrovic zaten karaktersiz , Semih (Ujfa ile bir yerlere gelmesine rağmen ) ve Çolak ise ne zaman arkalarında durulsa daha şimarık ve kötü oynadıkları için bu listeye dahil olamaz.

donk_galatasarayla_resmen_gorustu_1450787089_4047.jpg

Yani işin özü siz çok büyük kulüplerden gelmemiş bu oyuncuları yerin dibine sokmaya devam ettikçe , isime ve lige bu kadar takıldıkça daha çok 28 civarlı misyonunu büyük ölçüde tamamlamış yaşlardaki adamlara milyonlar saçıp UEFA yasakları veya 30-35 maç vasat Umut ve Selçukları izlemeye devam ederiz..

Üst Alt