Sow Sezonu Kapattı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sow Sezonu Kapattı

Cevap: Sow Sezonu Kapattı

adam haklı, git biraz antuyu forzabesiktas'ı oku. melonun bacagı kopsun selcugun kırılsın muslera olsun diyenler var. hatta ve hatta stad yıkılsın hepsi olsun diyenlerde var

mesuta katılıyorum normalde üzülürdüm ama saydıgı seyler olsa gram uzulmem

ben pek okumam oraları. üyeliğim vardır ama aydan aya yıldan yıla bakarım. ama bunlar içimden geçendi harbiden. zaten içimden geçeni söylerim orada sıkıntım yok ama söyleyeceklerim bazen sıkıntı yaratabiliyor ne yapim bu da benim içimdeki nefret veya kötülük adını ne koymak istiyorsanız artık o olsun.

Futbol fanatizmi ne hale gelmis yahu ? Birilerinin olmesini dileyecek kadar mi insanliktan ciktik ? Ölsun gebersin dedigimiz insanlar ulkeyi mi bolduler ? Bagimsizlik mi istediler ? Askerimizi mi sehit ettiler ?Onlar PKK li degil bizim insanimiz..Ayni bayragi tutup ayni marsi okuyoruz..bize yakismaz arkadas futbol savas degildir.

Burası fena karışmış. Sow'un sakatlanması onlar için büyük bir kayıp oldu. Tam olarak istediklerini yapamıyordu ama, yine de atılacak pozisyonları da kalitesi ile ağlara gönderiyordu. Bienvenu ve Semih'in hali ortada. Yalnız hafta sonu sahada da görürsem şaşırmam.. :ays:

İşimiz sowun sakatlığına, oynamamasına kaldıysa vay halimize ki vay, vah ki ne vah.

Nerde bizim en güçlü takımımız, nerde bizim en güçlü kadromuz.

Neden çıkıp kendimiz eze eze yenemiyruz da başkasının puan almasına bakıyoruz.

Aynı durumda biz olsak 1 puan bile alamazdık, adamların ölüsü bile bizi yenmeye yetti lanet olsun.

Üst Alt