Spartacus: Gods of the Arena - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: Gods of the Arena

Cevap: Spartacus: Gods of the Arena

Yerine adam buldular çoktan, hadi sana güle güle mi diyecekler şimdi.

Zannetmiyorum doğru olduğunu ama ben de isterim Andy'nin tekrar oynamasını o ayrı.
Sözleşme imzalamamışlarsa bal gibi kovarlar,zaten kovsunlar o çelimsiz herifi,ondan spartacus mü olur? :eek: Gerçi andy de zayıflamıştır ama onun karizması yeter.

O buldukları herif pek tanıdık gelmedi bana ya , iyi filmlerde oynamışmı onceden ??

Gods of the Arena başlamadan önce 6 bölüm sonunda kısa bir aranın ardından 2. sezonla devam edilecek açıklamaları vardı.Şimdi ise Eylül deniyor yeni sezon için.Bu kadar zaman beklemenin tek açıklaması hala Andy'nin dönüşü için bekliyor olmaları gibi geliyor bana.

Gods of the Arena başlamadan önce 6 bölüm sonunda kısa bir aranın ardından 2. sezonla devam edilecek açıklamaları vardı.Şimdi ise Eylül deniyor yeni sezon için.Bu kadar zaman beklemenin tek açıklaması hala Andy'nin dönüşü için bekliyor olmaları gibi geliyor bana.

Çok merak ediyorum , şimdi bbunlar kaçtılarya son bölumde şimdi nerede dövuşecekler , neden yenden dövuşecekler artık hepsi serbest nede olsa , ama bi tek Spartak ve Crixus olur yeni bölumlerde ...Bide doktore belki bir bilgim yok ama öyle tahmin ediyorum..

Dizide de vardı zaten,tek bir köle dahi efendilerinden birini öldürürse,evdeki tüm köleler öldürülür gibi bir kural var.Bunlar capua da üst sınıftan insan bırakmadı:D

Bundan sonra savaş roma-gladyatörler arasında olucak.yani özetle böyle.

2. sezonda doctore,crixus,gannicus,agron,ashur olucak.Tabi glaber,ilithia( o..pu), mira,lucteria...

Varro'nun karısı da olacak mı acaba o da kocasının ölüm emrini veren çocuğu öldürmüştü en son :)

Çok merak ediyorum , şimdi bbunlar kaçtılarya son bölumde şimdi nerede dövuşecekler , neden yenden dövuşecekler artık hepsi serbest nede olsa , ama bi tek Spartak ve Crixus olur yeni bölumlerde ...Bide doktore belki bir bilgim yok ama öyle tahmin ediyorum..

Gannicusla bilikte hepsi Romaya kafa tutucaklar

Üst Alt