Spartacus Vengeance - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus Vengeance

Cevap: Spartacus Vengeance

Mükemmel olmuş demek isterdim ama tek eksik Andy,yeni gelen gavat yanına bile yaklaşamamış.

ne yapalım paramız daha iyi transfere yetmedi artık bununla idare edeceğiz , zamanla alışırsın , hem Gannicus takıma döndüğünde ileri uçta iyi işler çıkarabileceğini düşünüyorum bu yeni çocuğun.

İlerisi için umut vaadediyor , en azından ilk haftada gördük boş değil , gladyatör kumaşı var :D

Dizi ayni kalitede.. Yeni gelen Elemana isinamadim o baska...

Hi birde bu sezon çok acikli geçicek, oyle gorunuyor.. :(

ne yapalım paramız daha iyi transfere yetmedi artık bununla idare edeceğiz , zamanla alışırsın , hem Gannicus takıma döndüğünde ileri uçta iyi işler çıkarabileceğini düşünüyorum bu yeni çocuğun.

İlerisi için umut vaadediyor , en azından ilk haftada gördük boş değil , gladyatör kumaşı var :D

Yok be abi Andy başka oynuyordu.Bu elemanın ne bakışları,ne mimikleri,ne kasları,ne sesi,ne de karizması o kalibrede değil.Bence Spartacus seviyesinde oyuncu değil.Küçük dizi oyuncusu.

Dizi iyi yalnız yeni gelen adam biraz artis gibi, sinir bozucu....

Yalnız yeni bir kız var onun sahnelerini bekliyorum...:happynew:

Spartacus: Blood and Sand (2010) Dizisi 2. Sezon Türkçe DivX Altyazısı ( 1 CD, 23.976 Fps, SubRip, Pınar Batum ) Sub id: 233305

Altyazı bekleyen brotherslar alt yazı çıkmış. Linkin Blood and Sand olmasına kanmayın Vengeance linkleride bu bölümde

Hadi hayırlıolsun

Varya 1 saat önce farkettim Blood and Sand altında olduğunu. La diyorum divxplanet'e bak daha Vengeance için başlık bile açılmamış diye sövüyordum. Farkedince sağlam g.t oldum ama izlediğim ilk bölüm mest etti beni. :)

süper bir bölümdü...yanliz sanki bölüm süresi azaltilmis gibi. bana cok kisa geldi :)

3-5 bölüm biriksinde, öyle bakarim. böyle olunca insan beklemeye dayanamiyor :asd:

Bu yeni gelen eleman yerine bizim Ujfa reis daha bi olurmuş yalnız onu farkettim.neyse yine de etkiliyeci bi bölümle başladılar sezona.Güzel sezon olacak gibi görünüyor Gods Of The Arena'dan sonra.

Üst Alt