Spartacus: War of the Damned - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: War of the Damned

Cevap: Spartacus: War of the Damned

Hayatımda izlediğim dizilerin içinde finali en sağlam olan diziydi. He is a free man :sad007:

İyi de olan bu yahu :) Son savaşta herkes vahşice öldürülüyor, geriye kalan 6000 köle falan da yol boyunca çarmıha gerilmiş.

[GG]Ya yemişim gerçeğini renkdaş Gannicus yaşayacaktı Nasir Agron iklisini yaşat sen git koskoca efsaneyi çarmıha ger Spartacus'un öleceğini zaten biliyorduk kendimizi ona hazırlamıştık ama Gannicus olmadı abi[/GG]

Finali iyi kotarmışlar, duygulandırdı. Liam Mcİntyre de finalde harika ötesi oynamış.

emrah mehmet üstün

[GG]Tamam da hocam adamların biz kendi kurgumuzu yapıcaz diye bir iddiaları yok ki, en başından beri tarihi gerçeklikler ışığında bitireceklerini söylüyorlardı zaten. Gerçekte de Crixus, Gannicus falan vahşice öldürülüyor. Spartacus'ün sonu ise hakkında kesin bilgi yok. Benim de hoşuma gitmedi ama olan bu yani :) Gönül isterdi keşke Roma'yı kökünden kazısalardı keşke. [/GG]

:sad007::sad007::sad007: Ben böyle dizi izlemedim arkadaş ...

Tek bir bölümü bile sıkmadan, sürekli çizgisini, heycanını, kalitesini koruyarak ilerledi ... 3 sezon finali de zaten tek kelime edilmiycek kadar muazzamlardı, hepsini ağzım açık, soluksuz izledim ...

Sonu neden öyle olmuş neden böyle olmuş demiycem herşey güzeldi, duygulandırdı, emeği geçen herkesten Allah razı olsun :yenieek:

Duygulanmadım desem yalan olur zaten böyle bir finalde duygulanmayana da odun derim :D Birşeyin tekrarını izlemeyi hiç sevmem ama büyük ihtimal efsane diziyi ileride tekrar izlerim...

Bölümlerin bu kadar kısa olması kötü ama belki bir sezonda 20 bölüm yapsalar kötü bölümler olacaktı...

Şaka maka bitti dizi :sad007:

Edit: Şimdi yazılanları gördükten sonra tekrar sonunu açtım ben bitti sanıp kapatmıştım ama yeni gördüm Andy reis noktayı koymuş, gözümde finalin değeri 2 kat arttı...

efsane ya harika bitti boşlukta olucaz artık :sad007: bu arada final son sahnesinde eski yani diziden ayrılan spartacuse çok benzemiş gibi geldi bana ama muhteşem diziydi

efsane ya harika bitti boşlukta olucaz artık :sad007: bu arada final son sahnesinde eski yani diziden ayrılan spartacuse çok benzemiş gibi geldi bana ama muhteşem diziydi

[GG]Son sahnede (yani mezarı gösterdikten sonra falan) eski aktörü de gösterdiler direk. Kendisi malum, diziden ayrılmış sayılmaz pek, hayatını kaybetmişti kanserden. Ona saygı duruşu olarak onun olduğu sahneyi son sahne yapmışlar[/GG]

finalin son saniyelerini andy reis ile bitirmişler çok güzel olmuş. bekliyordum zaten böyle birşey. harika bir finaldi. duygulandım ne yalan söyleyeyim. gannicus finali de iyiydi bence.

Üst Alt