Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017)

Her filmde Peter Parker'i degistirmeleri iyi olmuyor. Spider-Man aslinda cok cok iyi bir cizgi romandir, dogru oyuncuyla neredeyse o iki karakterli hali de yansitilabilir.

Kahraman filmi gibi yapmak yerine duzgun film gibi yapmaya calissa Marvel, cok cok daha iyi olur. Mesela Nolan'in Batman filmleri DC'yi bayagi bir one gecirdi, Batman'in popularitesini de bayagi arttirdi, adamlar hala ekmegini yiyor.

Bu adamlar ne zaman super kahraman filmlerini duzgun yapmaya baslayacak merakla bekliyorum.

Ayrica en iyi villainlar tartismasiz Spider-Man'dedir bence. Joker'i millet cok begeniyor ama Batman'de Two-Face ve Joker disindaki villainlar biraz cop.

Dusunuyorum, adam bulmak da kolay degil

Peter Parker hem liseli loser, kendi halinde ezik bi tip olucak, annesi babasini yitirmis vs.

Hem de muhtesem bi transformasyon yasicak, siradan hayatinda loserligini kaybetmemeye calisirken ozguven kazanicak, kavgalarda alayci olacak, ne yapacagini sasiracak, iki farkli hayat yasamaktan yorulacak vs

Bana verseler efsane bi film cikaririm ama

En çok yakısan isim Tobey Maguire'ydı şüphesiz.

peter-parker.png

Ilk spiderman filmi çıktığında yaşım küçük olduğundan mıdır yoksa gerçekten öyle mi bilmiyorum ama giderek çocuksulaşıyor bu spiderman filmleri. Önceki amazing spiderman dalgası çok kötüydü

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer cizgi romanları tanısanız Peter Parkerin daha çocuk olduğunu bilirsiniz ve Marvelin bu filmi kötü yapacağını hiç sanmıyorum....

Gesendet von meinem SM-G920F mit Tapatalk

Tom Holland, Captain America Civil War filminde Spiderman'i layığıyla oynamıştı.
Benim için oyuncudan yana sıkıntı yok, oyuncudan çok senaryonun kötü olmasından çekiniyorum.

Üst Alt