Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"

Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"

Tabi zaten şikeyle kazanılan şampiyonluk kupalarını Aziz Yıldırım alıp evine götürdü.Usülsüz kazandığı paraları da kişisel hesabına yatırdı değil mi, Sayın Bakan?Kusura bakmayın ama bu ülke de hak etmediği mevkide olan , hak etmediği görevleri yürüten sadece Lig tv'deki Ömer Güvenç değil!Etrafınızdakiler sizi yanıltıyor olabilir, farkında değilsiniz belki ama bu ülkede hala onurlu aynı zamanda kafası da çalışan insanlar yaşıyor.

zemini hazirliyorlar ben adim gibi eminim feneri dusurmezler UEFA el atmazsa

Bunu söylen adam malesef bakanımız.Adam şikeyi sanki kendine yapıyor

Trt spikeri gibi adam. İşin felsefi boyutuna dikkat çekmiş. Fifa kararlarını etkileyebileceğini sanan spor bakanı. Camialara, kurumlara haddini bildirebileceğini sanan insan.

Aklima gelen önemli bir cümleyi sayin Spor (!) bakanimiza hatirlatmak istiyorum:

musainanoglu_ataturk_spor.jpg

Adam demezler mi senin bu yaptığın daimi olarak kulüpleri şikeye legal eğilimine teşvik oluşturuyor diye. Yarın bizde yapalım ne de olsa kişi ayru kurum ayrı. Verelim tercümana yetkiyi ohh !

Nasıl bir manyaksın sen, nasıl bir ruh hastasısın.

TFF başkanı delil yok belge yok der...

Bakanı kişilerle kurumları karıştırmayalım der...

Digitürkü basını avukatlığını yapar...

Yahu biraz dürüst olunda;

Hayır arkadaş;

Biz asla FB ye zarar vermek istemiyoruz... isterse bunu canlı yayında kameralar önünde itiraf etsinler...

Yinede hiç birşey yapmayacağız... Hatta FIFA/UEFA nın yaptırımları bile vız gelir bize deyin..

Deyin ki bizde bilelim kim bu ülkeyi seviyor, kim başka şeyleri seviyor...

nasil restoran acsam essegi hosaf sefi yapmayacaksam bunu da spor bakani yapmam

Üst Alt