Spor Büro'dan şikayetçiyiz! | Istanbul Çevik Kuvvet'ten cevap var - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Büro'dan şikayetçiyiz! | Istanbul Çevik Kuvvet'ten cevap var

Cevap: İstanbul Valiliği, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu'nun dik

polisten 5 maç sahamızın kapanmasına sebep olan fenerbahçe maçından beri nefret ederim.Kapalı tribüne girip binlerce kişiyi dövmüşlerdi.O kadar nefret ettimki bana vursalar karşılık verirdim,o derece sinirlenmiştim.Benim gibi düşünen onlarca kişi bi polisi yere düşürüp kafasından kasketini çıkarıp kafasına tekme atıyorlardı. o kadar doldularki artık.

hakediyorlar gerçekten.keşke şu 2.videodaki polisi aynı şekilde dövselermiş..

Cevap: İstanbul Valiliği, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu'nun dik

emin ol çoğu kişi 'nefret' eder türk polisinden.

Tamam da arkadaş bu öyle kolay bir mesele değil.

Liselerdeki idari görevlilerin yüzde 80'i öğrenciyi adam yerine koymaz bile kendine sorun çıkardığı için iter kakar.

O zaman en iyi öğretmen ölü öğretmendir.

Sırf 3 kuruş fazla para için tecavüzcü savunacak hatta başarılı olacak avukatlar vardır.

O zaman en iyi avukat ölü avukattır.

Hastasını hiçe sayan cebini doldurmak için hastanelerde ne dolandırıcılık yapan sağlık görevlileri de çok

En iyi doktor ölü doktor mu diyelim.

Parasız milletin sırf parası oldugu için vekili olan yüzlerce insan var.

En iyi milletvekili ölü olandır.

Memleketin en büyük sıkıntılarının kaynağında hep bürokratlar var.

Onlarında en iyisi ölü olanı.

Bu liste uzar gider.

Hatta dur. Eline geçirdiğini etrafa savuran küfürler eden yeni yapılmış stadının bile koltuklarını kırabilen hadi milli servet olmasını geçtim insanların canına kasteden binlerce Galatasaraylı var.

En iyi Galatasaraylı ölü Galatasaraylı desem nasıl bir tepki olurdu ?

Sevmeyebilirsin bu en doğal hakkın bende çok hazzetmem çoğunun ağızları çok bozuktur.İnsan ilişkilerinden hiç anlamazlar. Ama sanki bütün çarkları harika işleyen , on numara eğitim gören bir milletizde polis işin içine ediyo sanki.

Her meslekte bu videodaki gibi insanlar bulabilirim sana.

Ama her meslekte canını ortaya koyan insanlar bulamazsın.

Tabiki tepki verilecek peşine düşülecek ama bazı şeyleri anlamaya çalışmak lazım. Oraya buraya kan kusacağına çözüm önerisi getirmek lazım.

İşin özünde saygılı olmak lazım. Burdaki hayvanlar bunu yaptı tamam.

Peki kastamonuda şehit olan polise ne diyecez acaba.

İnsanları meslekleriyle genellemek kadar saçma birşey olamaz.

Ağızdan çıkanları , kulakların duyması lazım !

Gereğinin yapılması şart..İlgili mercilere iletilmeli..

Bunlara biri dur demeli gerçekten. Umarım gereken tepki gösterilir.

Bu şekilde durup dururken şiddet uygulayan ve tehdit savuran emniyet ekibi istemiyoruz, onlar bizim güvenliğimizi korumakla yükümlüler, orada nohutlu pilav üstü tavuk yiyen taraftarı sanki suçluymuş gibi tartaklamaya ne gerek var? adam maçtan çıkmış yemek yiyor yiyecekte. Bu görüntülerin kulübe ve gerekli mertebelere yollanıp gereğinin yapılması gerekli.

2 kişiden 1 ini ayırt edememişlerdir.

Tamam da arkadaş bu öyle kolay bir mesele değil.

Liselerdeki idari görevlilerin yüzde 80'i öğrenciyi adam yerine koymaz bile kendine sorun çıkardığı için iter kakar.

O zaman en iyi öğretmen ölü öğretmendir.

Sırf 3 kuruş fazla para için tecavüzcü savunacak hatta başarılı olacak avukatlar vardır.

O zaman en iyi avukat ölü avukattır.

Hastasını hiçe sayan cebini doldurmak için hastanelerde ne dolandırıcılık yapan sağlık görevlileri de çok

En iyi doktor ölü doktor mu diyelim.

Parasız milletin sırf parası oldugu için vekili olan yüzlerce insan var.

En iyi milletvekili ölü olandır.

Memleketin en büyük sıkıntılarının kaynağında hep bürokratlar var.

Onlarında en iyisi ölü olanı.

Bu liste uzar gider.

Hatta dur. Eline geçirdiğini etrafa savuran küfürler eden yeni yapılmış stadının bile koltuklarını kırabilen hadi milli servet olmasını geçtim insanların canına kasteden binlerce Galatasaraylı var.

En iyi Galatasaraylı ölü Galatasaraylı desem nasıl bir tepki olurdu ?

Sevmeyebilirsin bu en doğal hakkın bende çok hazzetmem çoğunun ağızları çok bozuktur.İnsan ilişkilerinden hiç anlamazlar. Ama sanki bütün çarkları harika işleyen , on numara eğitim gören bir milletizde polis işin içine ediyo sanki.

Her meslekte bu videodaki gibi insanlar bulabilirim sana.

Ama her meslekte canını ortaya koyan insanlar bulamazsın.

Tabiki tepki verilecek peşine düşülecek ama bazı şeyleri anlamaya çalışmak lazım. Oraya buraya kan kusacağına çözüm önerisi getirmek lazım.

İşin özünde saygılı olmak lazım. Burdaki hayvanlar bunu yaptı tamam.

Peki kastamonuda şehit olan polise ne diyecez acaba.

İnsanları meslekleriyle genellemek kadar saçma birşey olamaz.

Ağızdan çıkanları , kulakların duyması lazım !

o cümleye o kadar takılmamak lazım.sonuç olarak polislerden nefret ediyor muyuz? Evet.

o artist polis sivilken yapsın bunları bakalım,onun ağzını düz etmezsem namerdim,bu videoyuda derhal ilgililere ulaştırmak lazım

Zaten nedense videonun bir tarafı gösteriliyor öncesi hiç gösterilmiyor , polis direk gelip adamları dövmeye başladı zaten kimsenin suçu günahı yoktur demi . Adam gelip zevkine adam dövmeye başladı zaten . Onuda geçtim Polisden nefret edenler bir tarafınız sıkıştığında hemen telefona koşup 155 'i aramayın o zaman . Orada ki polislerin nekadar stres altında görev yaptıklarını onların içinden olmadan kimse bilemez sadece boş ağızdan sallarsınız anca böyle . Neden beni gelip kimse dövmüyor , neden gelip bana bir polis gelip hakaret etmiyor . Bırakın bu işleri dövünce , sövünce polisden kötüsü yok , ama sıkışınca ilk işinizde Polisi arayıncada Polisden iyisi yok. Anca bukadarsınız.

Hakediyoruz joplarlarsa az bile.

Zaten nedense videonun bir tarafı gösteriliyor öncesi hiç gösterilmiyor , polis direk gelip adamları dövmeye başladı zaten kimsenin suçu günahı yoktur demi . Adam gelip zevkine adam dövmeye başladı zaten . Onuda geçtim Polisden nefret edenler bir tarafınız sıkıştığında hemen telefona koşup 155 'i aramayın o zaman . Orada ki polislerin nekadar stres altında görev yaptıklarını onların içinden olmadan kimse bilemez sadece boş ağızdan sallarsınız anca böyle . Neden beni gelip kimse dövmüyor , neden gelip bana bir polis gelip hakaret etmiyor . Bırakın bu işleri dövünce , sövünce polisden kötüsü yok , ama g.tnuz sıkışınca ilk işinizde Polisi arayıncada Polisden iyisi yok. Anca bukadarsınız.

Hepimiz Türkiyede yaşıyoruz. Polisler tarafından yaşatılan korkunun ne demek olduğunu da hepimiz biliyoruz. Ben bir soru soracaksam, bir tarafta polis, diğer tarafta tinerci olsun vallahi gidip tinerciye sorumu sorarım. Çünkü polisin sağı solu belli olmaz. Küfür eder, bağırır çağırır al başına belayı sonra..

Hele yunusların yanında kız arkadaşı olanlara bile nasıl laf attıklarını bildiğimiz bir ülkede.. Polis uzak dursun..

tufan.jpg

Tufan amirleri iş başındadır eminim. :)

Polis devleti olduk resmen. görevlerinden çok milleti dövme, stres atma uğraşındalar. tepkimizi gösterelim

Bu nasil insanlik lan...Igrendim simdi ...

'' Güvenlik güçlerine güven kalmadıgında. ''

Zaten nedense videonun bir tarafı gösteriliyor öncesi hiç gösterilmiyor , polis direk gelip adamları dövmeye başladı zaten kimsenin suçu günahı yoktur demi . Adam gelip zevkine adam dövmeye başladı zaten . Onuda geçtim Polisden nefret edenler bir tarafınız sıkıştığında hemen telefona koşup 155 'i aramayın o zaman . Orada ki polislerin nekadar stres altında görev yaptıklarını onların içinden olmadan kimse bilemez sadece boş ağızdan sallarsınız anca böyle . Neden beni gelip kimse dövmüyor , neden gelip bana bir polis gelip hakaret etmiyor . Bırakın bu işleri dövünce , sövünce polisden kötüsü yok , ama g.tnuz sıkışınca ilk işinizde Polisi arayıncada Polisden iyisi yok. Anca bukadarsınız.

madem suçlu bizim taraftar olduğu için dövüyor sövüyor neden ***lılar prokasyon yaptığında araçları kundakladığında bişey yapamıyorlar

Üst Alt