Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aptallik etti Bursaspor. Iyi transferler yapsa ne olur, herifler takimin muhtesem futbol oynayan omurgasini sattilar. Ozan, Volkan, Fernandao, Sener, Bakambu... Simdi toplama bir kadro ile sürünüyorlar, ayni sorunlari Fenerbahce´de yasiyor diger yandan. Sabirli olmasi lazim taraftar, ama Türkiye´deki insan icin zaman kavrami cok ayro bir olay tescil ediyor. Avrupada´da bir iki sene, Türkiye´de 3-4 hafta sonra taslar yerine oturmayinca taraftar ilk önce kurbanlik koyun bir kac oyuncu seciyor, sonra onlarin üzerinden teknik adami linc ediyor. Gelecek sezon sonra yone 6-7 adam gidiyor, geliyor 7-8 yeni oyuncu ve ayni filim devam ediyor...

Türkiye´de "basari" taraftari deyince aklima ilk Galatasaray taraftari geliyor... Bu konuda da Türkiye´nin en büyügüyüz.

Nasıl ki bizim başgan tutamayacağı sözler verdi taraftarı gerdi.Aynı şeyi Bursa başganı yaptı.İmza töreninde şampiyonluğu yeniden bu şehire getireceğiz felan diyordu.Tabi burada Ertuğrul'un bir suçu yok

bursaspor-un-yeni-teknik-direktoru-saglam-7419585_x_o.jpg

Altindan kalkamayacagi laflar etmis adam o zaman bizim Dursun gibi aynen. Vallah bu Bursalilari anlamak güc, Senol gitti takimin 4-5 iskelet topcusu gitti acaba ne bekliyorlardi. Takim direk 3 puan arkasina 3 puan mi toplayacakti, birbirlerine alismalari lazim.

Daha 6.haftadayiz yahu :D Aglattilar garibani muhtemelen düzen de tutmaz artik, birakir adam bir kac haftaya.

______________Mert_______________
Advincula__Serdar__Sivok___Taşdemir
__________Faty___Jorquera_________
_____Stoch___Josue___Dzsudzsak____
_____________Necid_______________
Hayvan gibi kadroları var şu takımla ligde ilk 5'e girerler rahatça,Biraz uyum yakalamaları lazım.

biliyorum istanbulda değilim ama bende tribünlerden gelen biriyim türkiyedeki taraftar profili bu herkes başarı endeksli konuşuyor trabzona yenilelimde hamza gitsin diyenler galatasaraylıyım diye geçiniyor işte

Ben burda basbas bağırdım belki görmüşsündür siz nasıl Galatasarayı seviyorsunuz diye burda hamza yı bende herkeste eleştiriyor bu takımın potaya girip kopmaması lazım 3 tane derbin kendi sahanda ben vallahi anlayamaıyorum bagzı seyleri.

______________Mert_______________
Advincula__Serdar__Sivok___Taşdemir
__________Faty___Jorquera_________
_____Stoch___Josue___Dzsudzsak____
_____________Necid_______________
Hayvan gibi kadroları var şu takımla ligde ilk 5'e girerler rahatça,Biraz uyum yakalamaları lazım.
3 tane bomba var.
Serdar,mert,tasdemir

Dzsudzsak dışında vasat altı bir kadro.
Yinede ilk 7 filan girer.

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

İddacı Sergen. Geçen sene ve bu sene en az 10 maçında ilk yarı öne geçip ikinci yarı puan kaybetti.

İnsan hiç mi profesyonel olmaz ya? Ben Sivas taraftarı olsam kafasının üstünden iddaa bültenleri dökerek yollarım.

Sergen acayip para kaldırmıştır Sivasa geldiğinden beri, bu kadar da belli edilmez arkadaş.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Mersin büyük takımlardan puan alır bakın görün düşmeye en büyük aday takımlar her zaman buyukleri zorlamıstır. Örn: erciyes sakarya kocaeli elazığ.

Necid gibi adam bulamadık be. Yeni Baros'umuz olacaktı. Adamların yedeklerinde geçen sene 17 gol atan Sutter var. Daha ne olsun?

Hikmet karaman iyice kendini guardiola sanmaya basladi.

Sol beki ön libero,ön libero'yu stoper oynatiyor

DEVRE Çaykur Rizespor 1 - Bursaspor 1
Topla Oynama %49/%51
Toplam Şut 11/2
İsabetli Şut 3/1
Başarılı Pas 173/191
Korner 3/1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt