Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 184 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Cevap: Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

1 : Ş.Ligi

2 : Ş.Ligi

3 : Uefa

4. ve 5-8 playofflarının galibi : Uefa

Türkiye Kupası şampiyonu : Uefa

5 takım mı gidiyor şimdi Avrupa'ya?

evet.

soyle bisey de var diyelim bursa tr cupda sampiyon oldu. uefaya gidiyor. aynı zamanda playoff el grubunu 1. bitirdi. 4. ile oynanacak macın ne anlamı kalacak. aynı sey eskisehir icinde gecerli. tr cupu kazanırlarsa ve playoff 1.si olurlarsa ne olacak kim gidecek 4. olarak. 5-8 arasında bosa mac oynanmıs olacak. vs. vs.

GS,FB,TS,Eskişehir ve Bursaspor gider umarım Avrupa'ya. :)

GS

FB

TS

BJK

gider. birde kupayi alan takim veya. final oynayan takim.

fener kupayi alirsa finalist gidiyor UEFA'ya. Avrupa ligi grubundakileri yener zaten BJK-TS diye düsünüyorum. Avrupa playoffu biraz sallama olmus, yok büyük takimi yen , sonra uefa'ya git, iyi kura cek , turu gec fln. bunlar hayali isler bence. avrupa ligi grubunda daha iyi futbol oynanir ama takimlara sonunda yazik olur diye düsünüyorum.

GS

FB

TS

BJK

gider. birde kupayi alan takim veya. final oynayan takim.

fener kupayi alirsa finalist gidiyor UEFA'ya. Avrupa ligi grubundakileri yener zaten BJK-TS diye düsünüyorum. Avrupa playoffu biraz sallama olmus, yok büyük takimi yen , sonra uefa'ya git, iyi kura cek , turu gec fln. bunlar hayali isler bence. avrupa ligi grubunda daha iyi futbol oynanir ama takimlara sonunda yazik olur diye düsünüyorum.

Eğer tek maç usulü olursa Beşiktaş/Trabzon - Eskişehir/İBB/Bursa/Sivas maçları hiç de kolay geçmez.

Bursaspor : Carson,Basser,Ömer,İbrahim,Hakan,Musa,Adem,Vederson,Turgay,Okan Deniz,Sestak

IBB : Oğuzhan,Rızvan,Ekrem,Metin,Mahmut,Zeki,Holmen,Efe,Doka,Tom,Webo

Bu maçta Bursaspor'dan çok ümidim yok. Kupa maçına odaklanacaklardır. Kadro da yarı as, yarı yedek bir kadro.

Eskisehirspor : Ivesa,Veysel,Ediz,Diego,Dede,Bülent,Pele,Tello,Erkan,Kamara,Batuhan

Sivasspor : Korcan,Uğur,Rajnoch,Navratil,Ziya,Kadir,Kıvanç,Grosicki,Erman,Pedriel,Eneramo

Bursa bu playoffu oynamayacak bu belli oldu. ilk mactada zaten oynamak istemediler, fark yiyip geldiler. adamlar Kupaya odaklanmis , kupada isler ters giderse kötü olacak.

Bursa'nin rakiplerine oynacaksin Iddia'da hep yenerler. Sivas,Eskisehir ve Belediye arasinda gececek Playoff. Insallah Belediye cikar su gruptan, Eskisehirde Sivas'ta sikeci.

Bursa play-off'u düşünmüyor belli oldu.Ibb yenilmez diye düşünüyorum.

Eskişehir-Sivas maçında beraberlik bekliyorum.

Spor toto kupasinda Orduspor Karabük'ü 2-1 yendi.

Ordu 2'de2 yaparak liderligini sürdürdü

avrupa playoffunda seyirci ilgi göstermiyor , belediye'nin zaten seyircisi yok. sivas gecen hafta fark attigi macta neredeyse bos tribünler önünde oynadi, bursa'ya bakiyorum tamamen bos neredeyse. biraz eskisehir ilgi gösteriyor maclara.

Vederson korneri direk kaleye dogru kullandi, kaleci Oguzhan son anda iyi kurtardi. bir dakika önce de Turgay frikikten denemisti , Oguzhan yine kornere celmisti.

Üst Alt