Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar

Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçta tribünlerden yükselen tezahüratlar herkesi şoke etti.

Fenerbahçe tribünlerinde bir grubun Galatasaray aleyhinde küfürlü tezahüratta bulunması sarı-lacivertli taraftarları da çileden çıkardı.

Karabükspor maçındaki kötü tezahürat ve aynı işlemin bir sezonda 6. tekrarından dolayı 1 maç seyircisiz oynama cezası alan Fenerbahçe, gelecek sezon içinse büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldı. Talimatlara göre aynı sezonda 7. ihlal, +2 maç daha cezayı ön görüyor.

Kayseri Kadir Has Stadı'nda duyulan küfürlerin temsilci raporlarında yer alması ve takımın tekrar PFDK'ye sevkedilmesi durumunda sarı-lacivertli kulüp gelecek yıl iç sahadaki ilk 3 maçını talimat değişmezse seyircisiz, yani kadın ve çocuk taraftarlar önünde oynayacak.

Beşiktaş maçının özetini izledim de olmayan penaltı kazanmışlar.

Bir de Oğuzhan'ın yaptığı hareketi Ayhan Akman'a armağan ediyorum.

Melo'yu asıp kesme derdine düşmüşsünüz, bunları konuşmazsınız.

-------------------------Zeki--------------------------

Uğur-----Kulusic-------Coelho------Kerem Can

------------Aykut-------Andre Santos------------

Sercan--------------Alanzinho--------------İlhan

--------------------------Gökhan--------------------

Balıkesir'in kadrosunda 3 PTT oyuncusu var ama yine de Balıkesir alır bence.

-------------------------Oğuz-----------------------

Ahmet------Douglao-------Uğur-----Güray

------------------Djoum-----Merter-------------

Kenan----------------Bilal---------------Saidi

-------------------------Gekas---------------------

Su yabanci sinirina karar veren TFF'nin Allah belasini versin ya. Marka degeri falan yerlerde resmen.

Sivas, Eskisehir bu sene iyi yerlerde bitirecek gibime geliyor.

Balıkesir'in kadroda Gökhan Ünal ve Sercan'ı gördüm kararımı verdim takım ve yönetimiyle ilgili. SÜper Lig'e çıkmak yaramamış. Bir tarafları kalkmış. Dostlar alışverişte görsün diye adam almışlar.

Üst Alt