Stadyum | TRT Spor - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadyum | TRT Spor

Euro 2016'dan sonra Oğuz ve Giray sürekli Terim'e sallıyor zaten. Ama mantıklı sebeplerden değil. Kuyruk acısından.

Kuyruk acıları vardır belki ama bazı şeyler de doğru. O doğruları bu yanlış adamlar söyleyince aslında Hoca'nın da işine geliyor.

Mesela Terim'in adam gibi taktik-teknik konuştuğu nerdeyse bir tane basın toplantısı hatırlamıyorum. Veya mağlubiyet sonrası genelde kedi, galibiyet sonrası kaplan kesiliyor.

Mesela oyuncu bazlı futbol ortamını eleştiriyorum diyor ama buna en çok kendisi katkı yaptı. Yunus mesela. 3 senedir Bundesliga'da döktürüyor ama en sıradan kalitede olan ama bizim ligde oynayıp Terim'in yakından tanıdığı adamlar kadar şans alamıyor. Ozan oynasın diye Hakan'ı sola atıyor. Mesela son dönemdeki formlarına göre Şener mi olmalıydı GG mi?

Bunlar da gerçek yani.

Terim Fenerli Oguz'un haddini bildirmis. Puşt Galatasaray hakkinda sürekli artniyetli yorumlar yapiyor.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Kuyruk acıları vardır belki ama bazı şeyler de doğru. O doğruları bu yanlış adamlar söyleyince aslında Hoca'nın da işine geliyor.

Mesela Terim'in adam gibi taktik-teknik konuştuğu nerdeyse bir tane basın toplantısı hatırlamıyorum. Veya mağlubiyet sonrası genelde kedi, galibiyet sonrası kaplan kesiliyor.

Mesela oyuncu bazlı futbol ortamını eleştiriyorum diyor ama buna en çok kendisi katkı yaptı. Yunus mesela. 3 senedir Bundesliga'da döktürüyor ama en sıradan kalitede olan ama bizim ligde oynayıp Terim'in yakından tanıdığı adamlar kadar şans alamıyor. Ozan oynasın diye Hakan'ı sola atıyor. Mesela son dönemdeki formlarına göre Şener mi olmalıydı GG mi?

Bunlar da gerçek yani.

Dünya'nın en gerçek şeyini söyleseler bile bu iki yavşağın söylediği şey art niyetli, ezik ve sinsicedir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dünya'nın en gerçek şeyini söyleseler bile bu iki yavşağın söylediği şey art niyetli, ezik ve sinsicedir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oğuz zaten dünyanın en sinsi adamı. Giray Bulak da zaten ezik biri. Bunlara şüphe yok.

Ama Terim de hatalarını bu yanlış adamlar sayesinde kapatıyor. Yani O'nunda ciddi problemleri var ve ustaca kapatıyor yani.

Twitter

asporda yine GS lı yorumcular var gördüğüm kadarıyla en başta aklıma gelenler uğur karakullukçu, levent tüzemen..

bu ekipte neden GS lı yorumcu yok diye sormak isterim açıkcası..

Twitter

Üst Alt