Star TV, BİM'e Satılıyor(Yalanlandı) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Star TV, BİM'e Satılıyor(Yalanlandı)

Star TV, ünlü marketler zinciri BİM’e satılıyor.

Doğuş Grubu’nun Star TV ile birlikte diğer kanalları NTV, Kral TV ile birlikte BİM’le anlaşmanın son noktasına kadar gelindiği iddia ediliyor.

Bilindiği gibi Doğuş Grubu daha önce Katarlı Grup beIN’le masaya oturmuş ancak bir türlü anlaşmaya varılamamıştı.

Star Grubu’nun da bu anlaşma imzası öncesi 8 Haziran tarihi itibariyle hemen hemen tüm programlarını geri dönüşü olmayacak şekilde yayından kaldıracağı ve bu anlaşma gereği olarak kanalların sorunsuz olarak BİM’e teslim edilmesini için çalışıldığı ileri sürülüyor.

Bu arada Doğuş Grubu’nun TV 8’in yüzde 30’una sahip olduğu, buradaki hisselerin de masada olduğu iddia ediliyor.

:(:(:(:(

dewfhjwfgg-PaDS_cover.jpg

bu doğuş grubu hayırdır? tası tarağı toplayıp kaçmasınlar. herseyi kapatıp satma derdindeler.
Yazmıştık borcun altından kalkamayacaklar diye...İstinyepark'tan ntvspor'a herşeyleri satılacak...Tabii biz fenerbahçe sponsorluğu kapsamında konuşuyoruz o zaman fenerbahçe iktisadi olarak batacak dediğimde bu örneği de vermiştim yine linç edilmişti...Haklı çıkmak çok güzel dünyanın en zevkli şeyi...Boşuna günaha girmeyin iddiaya girin :)

Sanmam daha geçenlerde Fatih Ormanlarını eğlence merkezi yapmak için Bilgili ile doğayı katletme derdindeydiler ama mahkeme kararıyla projesi durduruldu.

Kuzey Ormanları Savunması: Fatih Ormanı Sincabı Kazandı
O daha önce galataport ihalesiyle sözleşilmiş bir proje...Zira çoğu ufak ülkenin borcundan fazla borcu var Doğuş Holding'in;

Doğuş Holding 23,5 milyarlık borcu için yapılandırma istedi!

Ülkerin borcu 6 milyar dolar, feritinki ise 5.5 milyar dolar...Adam her sene ortalama yarım milyar dolar zarar ediyor...Gelsin seni aziz ile nusret kurtarsın ahmak keltoş...

Size batma sebebini de söyleyim; klasik sanayi yatırımlarından çıkıp çoluk çocuk işlerinin peşine düşmek ve değeri 1 tl olan malı 2 tl'ye almak en aşağı...Adam yemek yediği restoranı, gittiği mağazayı satın aldı 1 liralık yeri inat etti 3-4 liraya aldı...Bababyı yesin şimdi...Şahsi servetleri de kız kardeşi, kendisi ve karısı arasında bölünmüş durumda...Önce karı gider, sonra bacısı dümen çevirir...6 katrilyonluk şahsi servetiyle de faizin faizin öder :)

Küçük bir uydum vardı geçenlerde bozuldu yenisini almadım, almayacağım da. Nadiren ilgimi çekecek bir yayın olunca da internet üstünden izliyorum, tv'yi sadece netflix,film,digiplay(maç) ve youtube için kullanıyorum.

Size de tavsiye ederim. Beyin hücrelerinizi sevin, koruyun. Hiç olmadı, imkanınız yok diyelim boş boş duvara bakın en azından zararı olmaz.

Küçük bir uydum vardı geçenlerde bozuldu yenisini almadım, almayacağım da. Nadiren ilgimi çekecek bir yayın olunca da internet üstünden izliyorum, tv'yi sadece netflix,film,digiplay(maç) ve youtube için kullanıyorum.

Size de tavsiye ederim. Beyin hücrelerinizi sevin, koruyun. Hiç olmadı, imkanınız yok diyelim boş boş duvara bakın en azından zararı olmaz.
Boş boş duvara bakmak hobilerimdendir.
Tavana bakmayi daha cok seviyorum.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Jet Sosyete ne olacak peki! Kanal D de elden gitti. O diziyi yayınlayacak irade hiçbir kanalda yok!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt