STBL 15/16 H:14 | Türk Telekom 91-85 Galatasaray Odeabank | MS | 2 Ocak | NTV Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:14 | Türk Telekom 91-85 Galatasaray Odeabank | MS | 2 Ocak | NTV Spor

Daçka ve Trabzon deplasmanlarında kazanılan maçlar tamamen tesadüfmüş demekki.. bu takım her deplasmandan mağlup ayrılır..

Baktim skora yeniliyoruz, foruma gireyim macin basliginda yine malum kisi büyük konusmustur dedim yine yanilmadim. Yine birileri maci kapatti bakalim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geri dönüş olacaktır pek anlamam basketten ama bu Telekomluların her attığı 3 lük girdi bizimkiler girmedi..
ikinci devre dengeye bile dönse kazanırız..

Sadece Türk Telekom değil Arkadaşlar... Sezon Başından Beri Her Takım Üçlük şov yapıyor bizim maçlarda.. bunlar Tesadüf değil... savunma yapmıyor takım

Ümit takıma garezin mi var kardeşim tamam kötü oynadık ilk yarı ama bu kadarda abartma istersen şuan lideriz bütün takımlar içerde iyi dışarda kötü oynar bu ilginç değil ki zaten normali bu 7 8 oyuncuyla oynuyoruz bide onuda düşün.

Ümit takıma garezin mi var kardeşim tamam kötü oynadık ilk yarı ama bu kadarda abartma istersen şuan lideriz bütün takımlar içerde iyi dışarda kötü oynar bu ilginç değil ki zaten normali bu 7 8 oyuncuyla oynuyoruz bide onuda düşün.

renktaş benım tepkim bu değil... benım asıl tepkim, bir takım her maç rakip takımdan 10-15 arası üçlük yemez ! sen Galatasaray takımısın her maç rakiplerın üçlük şov yapıyor bize karşı.. tahammül edemıyorum buna... bu tesadüf değil.. takım savunma yapmıyor.. Ergin ataman mola almıyor.. anlam veremıyorum bunlara..

Üst Alt