STBL 15/16 H:24 | Yeşil Giresun 84-87 Galatasaray Odeabank | M.S | 2 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:24 | Yeşil Giresun 84-87 Galatasaray Odeabank | M.S | 2 Nisan

68kap0.png

160px-Ye%C5%9Filgiresun_Belediye_logo.png
v.png
88f85gs.png

Spor Toto Basketbol Ligi 15/16 Sezonu 24. Hafta
Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. - Galatasaray Odeabank
19 Eylül Spor Salonu
2 Nisan Cumartesi
15:00

ligtv2hd_64x64.png

Fenerbahce bu deplasmanda Bogdanoviç'in son saniye 3'lüğü ile kazanmıştı... kolay rakip değil çok cabuk hızlı hücuma çıkabılen bir takım Giresun..

Bizim takım biraz yorgun Lasme'yi hiç oynatmadan dınlendırip yerıne James oynamalı..

Şu anki formlarına göre kesilecek 2 yabancı Green ve Jerrels olmalı.

Fikstür olarak hiç iyi denk gelmedi.Bu maçtan sonra "Giresun-İstanbul-İspanya-Kanarya Adaları" üzerinden yorucu bir yolculuk olacak.Dursun'un İstanbul'dan direkt Kanarya adalarına gidecek bir özel uçak tutması lazım bence.

Zorlanarak kazanırız diyorum.

Allahın izniyle maçtayım cumartesi salon kapasitesi az ama tribünler sahaya çok yakın Giresun'a da basketbol kültürü yerleşti baskı kurabiliyorlar rakibe
burada fb Bogdanovicin ortasahadan attığı üçlükle kazandı efes 4 sayı ile zor kazandı darüşşafaka yenildi ama her türlü alırız

Çok zor maç ya. Kalan maçlarda en çok çekindiğim maç bu hatta. Kendi evinde zor kaybeden bir ekip. Eurocup maçından önce olması dezavantaj olabilir. Çünkü burdan alınacak bir yenilgiyle moral olarak sıfırla gideriz Las Palmas'a.

Şöyle kadro olarak bir baktım çok korkulacak oyuncuları yok. Doron Perkins, Quinton Hosley gibi isimleri var. Hosley, Nikolov ve Mutlu Demir daha önce bizde oynamışlardı. Kadro olarak üstünüz ama klasik deplasman performansı gelirse maç zora girer.

Çok zor maç ya. Kalan maçlarda en çok çekindiğim maç bu hatta. Kendi evinde zor kaybeden bir ekip. Eurocup maçından önce olması dezavantaj olabilir. Çünkü burdan alınacak bir yenilgiyle moral olarak sıfırla gideriz Las Palmas'a.

Şöyle kadro olarak bir baktım çok korkulacak oyuncuları yok. Doron Perkins, Quinton Hosley gibi isimleri var. Hosley, Nikolov ve Mutlu Demir daha önce bizde oynamışlardı. Kadro olarak üstünüz ama klasik deplasman performansı gelirse maç zora girer.
tony crocker da var en tehlikeli adam o ama ts maçında yoktu geçen hafta oynamazsa çok rahat alırız

Çok önemli ve zor maç. Ligde Fenerbahçe'ye karşı ev sahibi avantajını almak için mutlak kazanmalıyız. Ben her iki takımın da birbirini deplasmanda yenebileceğine inanmıyorum. Ne yaparsan yap özellikle Ülker Arena'da maç kazandırtmaz bize hakemler, federasyon, aziz vs. 2 sene önce Marko'ya verilmeyen faul gibi şeylerle karşılaşırız. Bu yüzden kalan lig maçları şampiyonluk değerinde.

biryanda fenerin üstünde bitirme avantajı biryandan da Giresun'un ligden düşme tehlikesi ama Galatasaraylılığım daha ağır basıyor :)

Son 8 mac playofflardan daha kritik, normal sezonu 2. Bitirmek sampiyonluk demek abdi ipekcide mac vermeyiz kuslari kucaga aliriz

Son düzenleme:
Kalan maçları kazanırsak şampiyonluk yolunda bizde varız deriz aksi halde kuşların evinde yenemiyoruz onları , onlarında bizi yenemediği gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizim fikstür zor. Kuşlar en fazla 1 mağlubiyet alır bizim de en fazla 1 tane hakkımız olur tüm maçları kazanırsak zaten kuşlar 3.olur yarı finalde eşleriz.

Giresun (D)
Banvit
Daçka
Büyükçekmece (D)
Karşıyaka
Beşiktaş (D)
Türk Telekom
İbb (D)

Kuşlar:

Türk Telekom (D)
İbb
Trabzon (D)
Efes
Gaziantep (D)
Giresun
Uşak

Bizim fikstür zor. Kuşlar en fazla 1 mağlubiyet alır bizim de en fazla 1 tane hakkımız olur tüm maçları kazanırsak zaten kuşlar 3.olur yarı finalde eşleriz.

Giresun (D)
Banvit
Daçka
Büyükçekmece (D)
Karşıyaka
Beşiktaş (D)
Türk Telekom
İbb (D)

Kuşlar:

Türk Telekom (D)
İbb
Trabzon (D)