STBL 15/16 H:28 | Beşiktaş SJ 71-76 Galatasaray Odeabank | M.S | 1 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:28 | Beşiktaş SJ 71-76 Galatasaray Odeabank | M.S | 1 Mayıs | NTV Spor

İmparatorun meşhur fotoyu atın.
8d2a5eb81c0f6548ddac93471d69b024.jpg

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mc collum tasssakkk gecti bnelerle.
Koydukkkkmuuuuuu laaaaannnnnnnn
Hamilton nerdesin lan karaktersiz bagirin lan pustlar Ergin hocam nasil koydu diye bagirin ulaaaann.

Hocamdaki asalete bak.Koyar geçerim havasında parkeyi terk ediyor.Allahım seni bu kulüpten eksik etmesin.Onca eksiğe rağmen koyduk tinerci,şerefsizlere.

Takımın nerdeyse yarısını bünyesinde ihtiva eden Micov'un yokluğunda büyük iş yaptı takım. İki haftadır son topta kaybediyorduk. Onların üzerine iyi geldi bu galibiyet ki açıkçası benim çok da umudum yoktu eksiklerden ötürü.

Benim için bu sene Eurocup şampiyonluğu ile bitti sayılır. Saha avantajını kaybettiğimiz için ligde pek şansımızın olmadığını düşünüyorum. Ama gittiği yere kadar zorlayacağız elbette.

Son düzenleme:
Chuck ve mccolum teşekkürler . Chuck lan seni Banvit Zaman'ından hayrandım , çok efendi bir insan . Bu arada deplasmanda en rahat maçımızdı bence.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt