STBL 15/16 H:3 | Galatasaray OB 78-63 Royal Halı Gaziantep | M.S | 25 Ekim | NTVSpor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:3 | Galatasaray OB 78-63 Royal Halı Gaziantep | M.S | 25 Ekim | NTVSpor

hocam haksız olduğunu kabul etmelisin ve normal eleştiriler yapmalısın bence.

Ayrıca böyle bişey gördüm ama takıma sevginden dolayı izlemişssin yine sanırsam.

eeee nolmuş peki ? burada oyuncuya 1 maçlık eleştiri var.. kötü oyuncu demiş miyim ? :) en alttakı alıntıda'da oyuncuların neşesiz oldugundan bahsetmişim... burada oyuncuyu tek bir maçlığına eleştrebılırsın bunda ne var ki ? kendını haklı cıkarabılmek için baya uğraşıyorsun aferin ;) ama yanlış bir yol.. çünkü bunlar bır kanıt değil... bu takım gayet iyi bir takım ve dahada ıyı olacak..

eeee nolmuş peki ? burada oyuncuya 1 maçlık eleştiri var.. kötü oyuncu demiş miyim ? :) en alttakı alıntıda'da oyuncuların neşesiz oldugundan bahsetmişim... burada oyuncuyu tek bir maçlığına eleştrebılırsın bunda ne var ki ? kendını haklı cıkarabılmek için baya uğraşıyorsun aferin ;) ama yanlış bir yol.. çünkü bunlar bır kanıt değil... bu takım gayet iyi bir takım ve dahada ıyı olacak..
Tahu bu sene takimda isik gormuyorum diye konu acan sensin ben degilim

cingıl bels

Üst Alt