Stéphane Ruffier - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stéphane Ruffier

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

Bu konuyu yukarıda ve aktif tutmalıyız.

Ruffier hem yaşı, hem karakteristik özellikleri (liderlik, soğukkanlılık) hem muhteşem refleksleri ve iyi tan topa çıkışıyla, hem de hazır takımı 2. ligdeyken ucuz bonservisi ile bize biçilmiş kaftandır. Kesinlikle takıma kazandırmamız gerekli ne pahasına olursa olsun.

Şu adama 10 milyon euro bile verilse benim şahsen içim acımaz çünkü 7-8 sene en az götürür kaleyi.

Edit: Bu arada Mete'ye de konuyu açtığı için çok teşekkür ederim. :)

Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz

sonuna kadar katiliyorum isallah ruffier'i aliriz

Parkta var bunlarda. Cok iyi oyuncu.

Desteklemeyen arkadaşlar da başlıktan uzak dururlarsa bence iyi olur. Sonuçta buraya gelip "desteklemiyorum" yazmanın bir manası yok. Bilgi almak isteyen, oyuncuyu tanımayan arkadaşlara zaten Mete'nin mesajı yardımcı olacaktır ama üzerine burada ekleme de yapabiliriz.

Daha uygun fiyata, çok daha iyi bir kaleci kazanmak açısından, bu girişimi destekliyorum.

Umarım yönetim bu telkinlerimize cevap verir.

bismillah, ayni Mondragon gibi ucuyor resmen, keske alsak..

Çok atlayan kaleci iyi kaleci değildir.Bundan Ruffier iyi kaleci değil manası çıkarılması.

Çok atlayan kaleci iyi kaleci değildir.Bundan Ruffier iyi kaleci değil manası çıkarılması.

Neden iyi degildir ? Anlatir misiniz ? Simdi kaleci soluna gelen topa "çok atlamak iyi degildir" diye düsünüp atlamasin, golü yesin mi ? O zaman biz çok atlayan kötü bir kaleci transfer edelim :)

Şimdi bende bu konuyu destekliyorum.Ama burda desteklemek yetiyor mu?Yoksa yönetime mesaj mı atmamız gerekiyor?Yönetime mesaj atarken bu konunun linkini de vermemiz gerekiyor mu?

Ben resmi siteye dün mesajımı attım. Ne kadar dikkate alırlar bilemiyorum. :)

Ruffier'i istiyoruz !

Biz ulaşın dan atılan msjları okumuyolar bile [bence]

aslında fransada bilhasa monacoda sağlam ticari ilişkileri olan liseliler var kalströmüde bu kaleciyide kolayca alabilirler.

Fransa kötü adam oynayamaz zaten , gözlerini kapatsınlar tuttuklarını getirsinler iş yapar

Ben her ne olursa olsun galatasaray.org sitesine Ruffier için mail attım.Okurlar, okumazlar orasını bilemem.Bunu bir şekilde duyurmamız lazım.Biri Psg Ochoa'yı aldı yazmış, Duchez'i kim aldı ?

kulübe ne olarak yollandı bu ? forumun linkimi, yoksa yazı olarakmı ?

kulübe ne olarak yollandı bu ? forumun linkimi, yoksa yazı olarakmı ?

Ben yazı olarak yazdım.Taraftarın çoğunun kaleci adayı Ruffier, alınırsa çoğumuz memnun olacağız gibisinden yazdım döşedim.Burun kıvırmaz kimse heralde Zapatalardan sonra Ruffier'e.Haa biraz tuzlu olabilir, belki bonservisi konusunda sıkıntılar olabilir onu kimse bilmiyor heralde burda.

İyi bir tercih olur, Muslera'ya oranla çok harika bir tercih olur. Benden de olur raporu geldiğine göre önerebiliriz.

Üst Alt