STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim! - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Bu maç için konuşmadım ki zaten ben.Skor taraftarı değilim ben yendiğimiz için böyle söyliyim.Kötü oynadıklarını bende söylüyorum zaten.Tek dediğim kötü oynamalarındaki neden Ceyhun Yıldızoğlu.Cumhurbaşkanlığı kupasında Bahar çok iyiydi mesela.Işıl ve Şaziye de önceleri çok iyiydi.Özellikle Işıl o ağır sakatlığı yaşamadan önce.Ama şuanda yerlilerimizde güven sorunu var.Şut atmaya korkuyorlar.Her topu yabancı oyunculara veriyorlar.Bunu düzeltmenin yoluda hocadan geçiyor.

Apaçık kalite sorunu var nedenleri başka yerlerde aramayalım.Misal Bahar periyot sonu 10 sn kalmış attı potayı bulamadı.Sonra fastbreak yedik.Sen bunu düşünemiyorsan bu takımda işin yok.Daha sonraki atışlara çemberi dahi göremedi.Işıl ki onu herkes çok seviyor toplar onun elinde korkacağını sanmıyorum bomboş şutları kaçırıyor.İstemeden de olsa fenerbahçe örneğini vericem adamlarda Nevriye olsun Birsel olsun gayet iyi katkı veriyor.Biz bu yerliler her maç geriye götürüyor.Sorunu başka yerlerde aramaya gerek yok.Ayrıca koçumuz da iyi değil.

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Sariye birde 2. ligden geldi bildiğim kadarıyla, tam kariyeri bitmiş oyuncu herşeyden elini ayağını çekmiş, sen onu EL Şampiyonluğunun en büyük favorisine alıyorsun söylenecek söz yok yhaa.

Fowles tartısmasız Dünyanın en iyi Pivotu

Charles Fowles'la eş değer görülen Dünyanın en iyi 3 uzunundan biri

Taurasi Düyanın en iyi kadın basketbolcusu

Prince Spartakla EL'nin en iyi skorerlerinden biri hatta AB statüsünüde göz önüne koyarsak en faydalı AB oyuncusu

Torrens son MVP Avrupada yılın kadın basketbolcusu

Sen bu takımla maç kaybedersen bile başarısızlıktır, bırak kupaları finalleri, maç kaybedersen başarısızlıktır.

şu fener mesela sert bir takım degil. tek artıları iyi şut yüzdesiyle oynuyorlar. biraz sert oldunmu yamuluyorlar. ve biz bu takımdan kendi evimizde 15 sayı fark yedik. ben bunu kabullenemiyorum. 13-0 seri yaptıktan sonra mola alıyor adam. tam biz ivme yakalamışkende alıyor. tina ve fowles oyundayken son 5 dakikada baharı sokuyo şaka gibi. potayı tutturamayan baharı ben hic sokmazdım daha. nekadar sevsemde.

şu fener mesela sert bir takım degil. tek artıları iyi şut yüzdesiyle oynuyorlar. biraz sert oldunmu yamuluyorlar. ve biz bu takımdan kendi evimizde 15 sayı fark yedik. ben bunu kabullenemiyorum. 13-0 seri yaptıktan sonra mola alıyor adam. tam biz ivme yakalamışkende alıyor. tina ve fowles oyundayken son 5 dakikada baharı sokuyo şaka gibi. potayı tutturamayan baharı ben hic sokmazdım daha. nekadar sevsemde.

Bu hoca bizi çok geriye götürüyor hakkaten.3 periyot başı 7 dk sayı atamadık adam mola almıyor yahu.Takım iyi giderken de mola alıyor.Hakkaten sorun var burda.

Apaçık kalite sorunu var nedenleri başka yerlerde aramayalım.Misal Bahar periyot sonu 10 sn kalmış attı potayı bulamadı.Sonra fastbreak yedik.Sen bunu düşünemiyorsan bu takımda işin yok.Daha sonraki atışlara çemberi dahi göremedi.Işıl ki onu herkes çok seviyor toplar onun elinde korkacağını sanmıyorum bomboş şutları kaçırıyor.İstemeden de olsa fenerbahçe örneğini vericem adamlarda Nevriye olsun Birsel olsun gayet iyi katkı veriyor.Biz bu yerliler her maç geriye götürüyor.Sorunu başka yerlerde aramaya gerek yok.Ayrıca koçumuz da iyi değil.

Aslında ikimizde aynı şeyi diyoruz.Dediklerin doğru.Ama daha önce o şutları sokabiliyorsa gene yapabilir diyorum bende.Bunun gerçekleşmesi içinde kendilerine güvenmeleri lazım daha önceleri olduğu gibi.

Bu yazdıklarımdan yerlileri savunduğum anlaşılmasın.Bende diyorum çok kötü performans sergiliyorlar diye.Ama daha önce yapabiliyorsa,şimdide yapabilirler.Tek demek istediğim bu.

Düşündüğüm tek nokta bu adam bizi nasıl Avrupa 2. yaptı ? :/

Aslında ikimizde aynı şeyi diyoruz.Dediklerin doğru.Ama daha önce o şutları sokabiliyorsa gene yapabilir diyorum bende.Bunun gerçekleşmesi içinde kendilerine güvenmeleri lazım daha önceleri olduğu gibi.

Bu yazdıklarımdan yerlileri savunduğum anlaşılmasın.Bende diyorum çok kötü performans sergiliyorlar diye.Ama daha önce yapabiliyorsa,şimdide yapabilirler.Tek demek istediğim bu.

Ben bizim yerlileri çözdüm renktaş.Bizim yerlilerin belli bir standardı yok ve sadece kolay maçlarda oynayabiliyorlar.Bu da kalite sıkıntısı olduğunu gösteriyor.Yerli kalitemizi yükseltirsek durdurulamaz bir takım oluruz.

Fenerbahçe - GS Medical Park

27 Ribaund 44

17 Asist 11

9 Top çalma 4

13 Top Kaybı 18

FAUL ATIŞLARINI BİLMİYORUM AMA ONDADA KÖTÜYDÜK. BU HALDE YENMEK DAHA KOYMUŞTUR ONLARA:)

Ben bizim yerlileri çözdüm renktaş.Bizim yerlilerin belli bir standardı yok ve sadece kolay maçlarda oynayabiliyorlar.Bu da kalite sıkıntısı olduğunu gösteriyor.Yerli kalitemizi yükseltirsek durdurulamaz bir takım oluruz.

Haklısın ama yerli kalitemizi nasıl yükselticez ki?Ortada kaliteli yerli oyuncu yok doğru düzgün.En iyi yerliler fb de.

Fenerbahçe - GS Medical Park

27 Ribaund 44

17 Asist 11

9 Top çalma 4

13 Top Kaybı 18

FAUL ATIŞLARINI BİLMİYORUM AMA ONDADA KÖTÜYDÜK. BU HALDE YENMEK DAHA KOYMUŞTUR ONLARA:)

Ribaundlar kazananı belirledi.Bunu da Fowles'a borçluyuz :asd:

Gerçekten Fowles çok iyiydi.

flawless victory yapmışız :ka19:

Haklısın ama yerli kalitemizi nasıl yükselticez ki?Ortada kaliteli yerli oyuncu yok doğru düzgün.En iyi yerliler fb de.

Aynen.Her alanda olduğu gibi yerli oyuncu sıkıntımız var.Kendimiz yetiştireceğiz iyi bir altyapı lazım.

8uy05l

october20 - 11.03.2012 17:10

Arkadaşlar‚kupa statüsü gereği maalesef eğer koçları yönce bir seçim yaparsa;Fowles ile Tina Charles yer değiştirebiliyor

EZİGİN TEKİ BÖYLE DEMİŞ. OZAMAN COK İYİ HABER BU İNŞALLAH DOGRUDUR

Aynen.Her alanda olduğu gibi yerli oyuncu sıkıntımız var.Kendimiz yetiştireceğiz iyi bir altyapı lazım.

ESRA ŞENCEBEYLE TUGBA PALAZOGLUNU GERİ ALICAKSIN. GEREKİRSE YASEMİN HORASANDA GELEBİLİR. DEVŞİRME OLARAKTA kayseri kaskiden latoya sandersi devşireceksin. ama bu hoca bunu düşünemez. tugbayı esrayı yasemini kendi gönderdi. bu hoca önce kovulmalı.

her zaman söylüyorum

ABD li bayan koçumuz vardı bir zamanlar

onun gibi bir bayan koç getirmemiz lazım uzun bir kontratla

konunun başında da yazmıştım zaten.eger nevriye ile matoviçe dış alanda savunma yaparsak macı alırız diye.öylede oldu nitekim.yalnız kafamı meşgul eden olay şu,avrupa macında ne yapacagız.söylenildigi gibi fowles ile tinayı yer değiştirme şansımız varmı acaba..?

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 44-41 Fenerbahçe | 3.P | Sports TV

HAHAHA gülüyorum size bir de bazi renkdaslar bana laf atiyordu neden bu kadar kötülüyorsun takımı diye :) Ne dedim ben size ileriyi düsünün daha 15 dakika olmadi bile düsünmek icin bakın ilerisi bu

nerdesin la çapsız :) kapakları mı çıkarmaya çalışıyosun :D

vay be, bir ara girdim foruma cepten, fark 10 idi, tamam dedim, gitti mac dedim, simdi bakiyorum, kupa bizim.

cok sey kacirmisim sanirim

Üst Alt