Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye...

Cevap: Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye...

Sebastien Puygrenier(27) yada Pape Diakhaté(24) bu adamlardan birini al en az gol yiyen takim unvani garanti

Puygrenier

3727853891-soccer-barclays-premier-league-bolton-wanderers-v-tottenham-hotspur-reebok.jpg

Diakhate

SenPapemalickouDiakhate150.jpg

610x.jpg

14.5 milyon euro'ya gidip bouzid , kzinashvili gibi adamı getirirlerse yazıklar olsun derim bu yönetime...

Gençler burda FM oynamıyoruz, taraftar forumu bu, şu adamları önerdiğinize göre siz ya futbol hastasısınız Ukrayna ligini bile takip ediyorsunuz yada saydığınız adamları bir kere bile izlemediniz FM den açıp açıp sallıyorsunuz :005:

bence gordon schildenfeld alaım bonservisi elinde gozleride gormuyo tam bizlik :D

hollandalı stoperler genelde iyi olmuyor stam hariç o istisna

Stam konusuna da bir açıklık getireyim;

Şu anda o düzeyde pek çok oyuncu var dünya üzerinde. Buraya Stam tarzı bir oyuncu da yazabilirdim, fakat sonraki yorumları da tahmin edebiliyordum;

''Paramız var mı ki buna yetecek ?''

''Yok artık LeBron James....'' vs vs...

Stam'lı Hollanda'nın, Mathijsen'li Hollanda'dan da çok çok başarılı olduğunu kabul ediyorum. Ancak Stam ile de Mathijsen'i kıyaslamanında biraz garip olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Stam'ın oynadığı kulüpler malum, Mathijsen'in oynadığı kulüplerde...

Kendimizi avutmayalım yok Mathjsen , Barzagli , Samuel... Bu yönetimin alacağı maksimum iyi adam ; Kiziniashvili , Eren güngör vb.. Bundan fazlası gelmez...

Samuel falan hep hikaye rüya'da bile zor görürsünüz...

Kendimizi avutmayalım yok Mathjsen , Barzagli , Samuel... Bu yönetimin alacağı maksimum iyi adam ; Kiziniashvili , Eren güngör vb.. Bundan fazlası gelmez...

Samuel falan hep hikaye rüya'da bile zor görürsünüz...

Eren i Kayseri vermez bize.Fenerbahce ye bi sormamız lazım der

Ya yine mi bir duyum filan yok?? şunu bunu alalım şunu tartışalım sıkıldım valla bide gelen oyuncuyu tartışsak :)

Üst Alt