STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş - Galatasaray | 14-15 Nisan

Hocam çok hafife alıyorsunuz, 2. yarıdaki maça da aynısını yaptınız, son saniyede zor aldık galibiyeti.. Neden bjk asılmasın ki maça... Fenerle aralarında 6 puan var, adamlar da fenerde olmayan etkili yıldızlar var, kazanmak isteyecekler, derbilerin havası da bambaşka oluyor. Bana göre play off'taki en zor maçımıza çıkıcaz. Melo oynamazsa zaten konuşmaya bile gerek yok.

Abarttınız artık.

aynen yeterki 3 puan gelsin 0-1 olsun bizim olsun rehavet olmamalı.

Rahat alırız. Melo olsun olmasın. 1-3 ya da 0-2 gibi bir skor bekliyorum.

Galibiyetle başlamalıyız...

Ayrıca zaten JB meselesini Şampiyon olursak yapalım dedik...

Şampiyon olmadan yapalım diyecek kadar salak değiliz yahu...:)

aynen orası doğru ama bizim üzerimizde ki bu rehavet takıma yansırsa işimiz zorlaşır bence o yüzden hiç gerek yok

Rehavet konusunda hemfikirim. Ben aylardır dile getiriyorum bu konuyu. Garantilemedikçe rahat yok bize. Ancak abartmadan mantıklı yorumlar.

-Melo yoksa bittik öldük

-Son maçta zar zor yendik vs..

1-Melo olmadan da yeneriz bunları

2-O maçı birkez daha izleyin. Skor yorumu yaparsak doğru. Ancak adamların 1.5 pozisyonu var. Almedia'nın kafası en tehlikelisi idi. Birde ilk gol öncesi yarım pozisyon. Bizim ise rahat 6-7 pozisyonumuz oldu. Ek olara 3 de gol attık. Rahat oynadık gayette.

Beyler bayanlar en son rehavet yaptığımız maçı hatırlayın. Sivas' a Arenada kaç atarız diye burada konuşuyorduk. Ne oldu? Yenildik kupada yokuz. Aman diyeyim. Emin olun beşiktaşın kadrosu Sivas' tan çok daha iyi. Uefa maçlarındaki performanslarını falan yakalarlarsa işimiz zor olur bu rehavetle.

Fiyapı İnönü Stadı'nda şimdiye dek 160 maç yapılırken, Galatasaray 56, Beşiktaş 47 kez sahadan galibiyetle ayrıldı. 57 karşılaşmada ise taraflar birbirlerine üstünlük kuramadı.

Üst Alt