STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe - Trabzonspor | 14-15 Nisan

Trabzonspor´un bi Fenerbahce fobisi var kesinlikle. Yani Besiktas´a ve Galatasaray´a karsi oynadiklari oyuna bakiyorum, Fenerbahce´ye karsi evinde oynadigi futbola bakiyorum, küfür edesim geliyor.

yok daha neler adamlar geçen hafta puan aldi fb'den. ondan onceki senelerdede hem fb'i sampiyonluktan ettiler (2-2mi) ve finalde ellerinden kupa aldilar.

su ts'nin fb'e karsi oynadigini 50%'i biz oynasak 4 senedir sampiyonluk bekliyor olmazdik.

her iki takımı da mevki mevki karşılaştırırsak;

trabzon'un kaleci açısından bir sıkıntısı yok. fenerin de öyle.

iki takımın da defansında saatli bombalar var ve saçma sapan hatalar yapabiliyorlar zaman zaman.(sağ bekler hücumcu, sol bekler vasat)

orta saha göbeği zokora-colman, emre b.-baroni'den az değil kalite olarak. (emre b. 50 dk'lık oyuncu)

kanat oyuncuları, olcan-volkan, totalde stoch-topuz'dan daha etkili bence.

forvetler burak-sow... sow çok daha iyi oyuncu ama burak da çok etkili olabiliyor. katkı anlamında uçurum yok yani.

trabzon'un yedek kulübesi daha güçlü. adrian, henrique, halil gibi hamleleri var şenol güneş'in. fener'de bienvenu, özer falan :asd:

şenol güneş, aykut'tan çok daha kaliteli ve iyi hamleler yapan bir hodja.

trabzon kazanırsa, fenerle olan puan farkını 3'e indirecek ve fener trabzon'a gidecek daha... kısacası fener kağıt üzerinde, seyirci avantajıyla favori ama çok çok zor maç olacak onlar için.

hatta olası bir puan kaybında, fb taraftarı kudurup, seyircisiz maç cezası bile aldırabilir fenere.

bu karşılaştırmaya ek olarak; alex-alanzinho karşılaştırmasını yazmayı unutmuşum. fenerin en ağır bastığı nokta bu pozisyon.

alex fener'in her şeyi zaten. şu maçta fener 1 adım öndeyse bu net olark alex sayesindedir.

zokora alex'e başarılı bir markaj uygularsa, trabzon o zaman puan ya da puanlar alabilir oradan.

ilk defa ZOKORA COLMAN ikilisi fenere karsi oynayabilecek

ayrica TS ofsayttan gol ve hakemin gazabina ugramazsa puan alir

bizim maçta oynadıkları gibi oynarlarsa en az beraberlik olur. ts eğer 2. olmak istiyorsa mutlaka puan alması lazım

harbiden hakemler kim olacka belli mi fırat-cüneyt dışında

trabzon burda fenerden puan alırsa 2.hafta bizim feneri yenecegimizi dusunursek trabzonun 2.lik için ciddi sansı var bence bunu degerlendirmek isteyecektir

harbiden hakemler kim olacka belli mi fırat-cüneyt dışında

Çakır ve Aydınus'un yanı sıra son dönemdeki başarılı yönetimleri ile göz dolduran Bülent Yıldırım, Hüseyin Göçek, Halis Özkahya ve Tolga Özkalfa diğer hakemler olacak.

deniliyor

Şike Yaz 1907'ye Yolla Maç Başlamadan Skor Cebine Gelsin

Fenerbahçe eğer mental anlamda bu maça çok iyi hazırlandıysa Trabzonspor çok fazla varlık gösteremez diye düşünüyorum. Umarım ben yanılırım ve Trabzonspor bu deplasmandan en az bir puan çıkarır.

Trabzon tam kadro çıkar ve akıllı oynarsa kazanır. Onlar ölümüne saldıracaklar çünkü.

Üst Alt