STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Emre harbi pislik bi adamsın fifa ya şikayette bulunmalı trabzon.

uefa ve fifa eger ceza veriyorsa, bizimkilerinde vermesi lazim ama bi haftaya bize gelsin, sonra alsin cezayi

ömer çavusoğlu an itibariyle beyaz tvde emrenin yaptığını savunuyor.ben senin anana avradına küfür etsem iyi olur mu diyor.ırkçılık bunun yanında hiç bir şey kalır diyor.vay be...

Digiturk Sevgisizliğiminden dolayı maçı tabiki kahvede :) izledim

fenerliler emre ye ne biçim küfür ettiler sen bu takıma yakışmıyorsunda

orda o hareket yapılırmı vs vs

lafın kısası o çirket sezon sonu yolcu bunu anladım

hiçbir ceza olmaz saçmalayın. hakem ve gözlemci raporlarında bişey yoksa maç temizdir unuttunuzmu :D

Bu arada maçla ilgili olarak;

-Fener iyi filan oynamadı maçı Şenol Hoca keybetti.Sen bu kadar kendi yarı sahanda beklersen bir yerde çıkar atarlar.Önde pres diye birşey yoktu maçta.Hele Burak'a şaşırdım göstermelik presten başka hiç bir savunma etkisi yok takıma.Hücum anlamında ise çok ağladığınız Olcan'ın derbilerde ne halde olduğunu gördük.Taktiksizlikten Colman çalım üstüne çalım yapıyım derken 2.golü buldular zaten.Daha iyi oldu biz kendi işimizi kendimiz göreceğiz.

Lan yuh diyorum maç yorumlarına baktım da fener dağıtmış havası var, özeti izledim sowla gökhan gönülün pozisyonu dışında ne yapmış fener? Trabzon oynayamamış, maçın yorumu budur.. Ben de yorumlarla fenerin içine barcelona kaçmış zannettim.. Hay sizin skor yorumculuğunuza ben.. :mad:

Üst Alt