STSF 11/12 H:2 | Trabzonspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:2 | Trabzonspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:2 | Trabzonspor - Beşiktaş | 21 Nisan | 19.00

Trabzon alır. Bejeke bizim maçta epey yıprandı kafa olarak. Zaten oyuncularının bir çoğunun kafada bitmiş tatildeler. TS'de 3-5 oyuncu hala bilinçli oynuyor.

Ben antrenör olsam bukadar vasat kadrolarla böyle birsey denerdim. Trabzon'da sezon boyunca Serkan,Colman,Volkan ve Alanzinho dörtlüsü oynuyor. bu oyuncularin derbi kaldiracak gücü asla yok. bunlarin yerine daha kuvvetli oyuncular oynatirdim. Adrian Alanzinho'ya göre daha iyi , Burak sakat , Henrique oynayacak mecburen. Olcan'da zaten banko. Dar kadro ile anca bukadar olur. Trabzon'un oynayabilecek 20 oyuncusu var. Ferhat ve Jebrin'i kadroya almazdim.

Trabzonspor:

-----------Tolga Zengin--------

Celustka--Giray--Mustafa--Cech

H.Altintop--Zokora--Aykut--Olcan

--------Adrian Mierzejweski-----

---------Paulo Henrique---------

12.Onur

13.Serkan

14.Glowacki

15.Colman

16.Volkan

17.Alanzinho

18.Baris Özbek

Besiktas:

--------Rüstü Recber---------

Ekrem--Sivok--Egemen--Ismail

--Fernandes--Ernst--Kavlak---

Quaresma-------------Holosko

-------Mustafa Pektemek-----

12.Umut

13.Ibrahim

14.Ersan

15.Necip

16.Simao

17.Burak

18.Mehmet Akyüz

Besiktas'ta ise kadro disilar, cezalilar , sakatlar fln. derken kadro baya daraldi. Besiktas'in oynayacak durumda olan 20 oyuncusu var. Mehmet Aurelio Necip'e göre daha vasat ve yasli , o yüzden kadroda isi yok. Kiradaki Edu'ya ise gerek yok, yerine bence daha iyi olan Mehmet Akyüz yedek oturmali. Koskoca Besiktas'i bu hale getirenler utansin. Yedekte Edu'mu Akyüz'mü otursun diye konusuyoruz resmen.

Bizim acimizdan Trabzonspor'un galip gelmemesi daha avantajlidir. Fener macindan sonra iki kez üst üste Trabzon'a oynayacagiz. 2'de 0 yaparlarsa, 4'de0'da muhtemel, deplasmanda seyirci yok ve sonrasinda evimizde oynuyoruz.

Bu mactan beklentim sakatlik olmamasi yönünde, zaten iki takimdada 20 oyuncu var , kadro dahada daralirsa yedek kulubeyi denklestiremezler.

Beşiktaş puan kaybetsin ki, Fenerbahçe maçlarından puan çıkarmaya baksın. Yoksa Avrupa'ya da gidemeyecekler.

bjk alır. Alması iyi de olur. 2 maç yapacak fb ile illaki 2 maçta da yenmek isteyecekler biz yenersek fb yi

kalbım ınsallah bejeke alır dıyor ardından sıkecılerle ıkı macları var ustuste ıyı olur ancak saha ıcınde baktıgımızda bayan ve cocuklar önunde sıkıcı bır mac olur burak yok ts cokda havasında degıl zaten keza bejekede oyle ....

beraberlık mantıklı skor olur

Bu maçta Trabzonspor ses getirecek bir protestoya imza atacakmış maç başlama düdüğü ile. Gelen dedikodu ise Zokora hariç diğer tüm Trabzonsporlu futbolcuların maç başlama düdüğü ile birlikte oturacağı.

bende soyle dusunuyorum, trabzon bjkyı yensın. çünkü 2/0 yapan bjk, ust uste ıkı mac fenerle oynayacak ve ıkı macındada fenerden puan alamazsa şayet rezil olurlar ve 4/0 yaparak bızım karsımıza gelırler bu tayfurun seneye antrenör olmayacagının bıle belırtısıdır..O yüzden fenerle 2 maca asılırlar puan almak ıcın yoksa dahada rezil olurlar!

Kendi cikarlarimiz adina soyle diyelim:

Trabzonsporun Zokora Burak Alanzinho M.Yilmaz Tolga sakatlansin veya cezali duruma dussun

Besiktas Galip gelip moral bulsun (ki Fenerbahceyi zorlasinlar!)

ama insanlik adina yakismayacagi icin Sakatlik olmasin diyorum.

Abi M.Yilmaz Trabzon'dan ayrilali bi 5-6 sene olmustur :eek:

Mac Kadrolari:

----------Rüstü Recber--------

Ekrem--Ibrahim--Egemen--Ismail

---Necip--F.Ernst--Fernandes---

Quaresma---------------Sabrosa

----------Mustafa Pektemek----

12.Umut

13.Sivok

14.Aurelio

15.Veli

16.Holosko

17.Edu

18.Mehmet Akyüz

-------Tolga Zengin-----------

Serkan--Giray--Mustafa--Cech

Volkan--Zokora--Colman--Olcan

-------Adrian Mierzejwski------

--------Halil Altintop----------

12.Onur

13.Zeki

14.Glowacki

15.Celustka

16.Aykut

17.Alanzinho

18.Henrique

halil'le gol mol atamazlar henrique'yi oynatsın yada çift forvete dönsün..

besktas neden böyle bir kadroyla oynamaz

-----------------rüstü----------------

----ekrem----sivok-----egemen--------ismail-----

----q7------fernandes----ernst-------simao----

-------------almeida-------pektemek------------- yada ekrem yerine hilbert,sivok yerine toraman/ersan

Ben tam tersine bir BJK galibiyetinden yanayim, nede olsa 2.lik icin bir umut isigi olabilir adamlar adina, Fener maclarina daha motive cikarlar.

Gerci yarin sikecileri yenersek bunlarin hic bir anlami kalmaz

Üst Alt