STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

O bizi makaraya almaya çalıştı, aklınca bizimle dalga geçip ekran karşısında gülecekti.

Ama ersin'i hesaba katmadı, ersin de tespiti kesinleştirince öküz gibi çullandık zaten.. :D

Galatasarayla dalga geçenle sadece dalga geçmez, amacına koruz.. :)

O bizi makaraya almaya çalıştı, aklınca bizimle dalga geçip ekran karşısında gülecekti.

Ama ersin'i hesaba katmadı, ersin de tespiti kesinleştirince öküz gibi çullandık zaten.. :D

Galatasarayla dalga geçenle sadece dalga geçmez, amacına koruz.. :)

tavukmu yumurtadan çıkar,yumurtamı tavuktanı bırak refik :D

Polemiğe girmem de geç :asd:

Öyle Galatasaray forumuna gelecek, Galatasaraylıymış gibi davranacak sonra gidip başka yerlerde bizi dalga konusu yapmaya çalışacak yok öyle.. Normalde hiç bir insanın ne dış görünüşüyle nede başka bir şeyiyle asla ve asla dalga geçmem. Ama konu Galatasaray olunca birde buradakileri enayi zannedip kendi mekanına dalga konusu yapmaya çalışınca onada gereken her türlü lafı söylerim.. Zerrede pişman olmam...

tavukmu yumurtadan çıkar,yumurtamı tavuktanı bırak refik :D

Polemiğe girmem de geç :asd:

Hacı bak, bunu görmemiş olabilirsin. Ersin buna koyunca son çırpınışlarını yaptı. Tabi biz de o sırada tam gaz dalga geçiyoruz, bıyıklı merve, sidikli merve styla falan.. :D

Kuş diyenlerin kuş kadar zekası yoktur bunu bilir,bunu söylerim...Eleştiriye açık insanlarla tartışırım...Yapacaz edecez diye diye adamlar burnumuzun dibine geldiler,siz hala kuş muş deyip polyannacılığa devam edin...

Edit:Şahsıma ait twitter adresi yoktur.Hehey ne yapacağını şaşırdın ersin :)

Hacı bak, bunu görmemiş olabilirsin. Ersin buna koyunca son çırpınışlarını yaptı. Tabi biz de o sırada tam gaz dalga geçiyoruz, bıyıklı merve, sidikli merve styla falan.. :D

Oraları kaçırdım :sad007:

Ama geri kalanına yetiştik :D

Hergün bi merve çıksa böyle,arada güzelleri de çıkar,

Belki Burak'ı başgöz ederiz :asd:

O bu değil de sabah erken kalkacaktık, saati 2 buçuk yaptık, alacağın olsun merve..

Geride kaldigi icin, 4 tutturacagim sözünü unuttum zannetme Bersan Reis. Bekliyorruuuuuuuzzzzzzzzz!

Hakkaten ya biraz ayrıldım sayfadan neler olmuş.Ayı girmiş foruma.Bir ayıyla konusma imkanını kaçırdım.:D

Üst Alt