STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:3 | Fenerbahçe - Beşiktaş | 29 Nisan | 19.00

Böyle düşünmemek lazım Necati.

Mesela biz yenildik, Fener berabere kaldı..aynı puanda mı olacağız..Değil..biz öndeyiz..

O yüzden o yarım önemli

Orasi sacma iste aga, mesela biz ayni puanda olursak onlar önde olacaklar. O yüzden ben olaya 1 puan fark olarak bakiyorum, 2 degil. O yarim puana böyle bir ortamda güven olmaz.

kimsenin ümidi olmaıdıgına göre bu macta beşiktaş puan alabilir.

FB 4-1 BJK

Buraya yazdim, ezik'lerin Sampiyon'luk öncesi formalite Mac'larindan birisi, oynanmasina gerek yok zaaten.

Beşiktaşdan gelicek yardım gelmesin daha iyi 20 yıl başımıza kakarlar kendi göbeğimizi kendimiz keselim.Gitsinler kadıköyden kupayı alıp gelsinler.Futbolcular nekadar hakettiyse taraftarda bi okadar haketti bu şampiyonluğu.Bize bu sene bunu borçlular.

Fener alır kesinlikle diyorum

İddaa'da 4-6 gol oynıcam...

bjk yatsa da yatmasa da fener yener.. bjk su anda mahalle takimi tadinda..

acikcasi onlar yenmis yenmemis bizi cok da germemesi lazim, hersey hala bizim elimizde, butun maclari alirsak sampiyonuz, bitti..

bu maci kazanamazsa play-off ta onune gelene yenildikleri icin bence bjk dusunsun :)

Fener belki Ts deplasmaninda puan kaybeder artik son maca kadar. O da belki. Bu mac bu gazla farka gider

bjk yatsa da yatmasa da fener yener.. bjk su anda mahalle takimi tadinda..

acikcasi onlar yenmis yenmemis bizi cok da germemesi lazim, hersey hala bizim elimizde, butun maclari alirsak sampiyonuz, bitti..

bu maci kazanamazsa play-off ta onune gelene yenildikleri icin bence bjk dusunsun :)

fbde mahalle takımı ama bi sekilde kazanıyolar

Tayfur mapus arkadasini uzmez. Alex in ayaginda bol bol top gorecegiz. Bos alanlar vs. Skor vereyim 4-1

bjk öne geçer ama maç 3-1 4-1 biter

demedi demeyin.

Fener'in futbol felan oynadığı yok.

Bjk ligdeki maçta yedeklerle çıktı ve Fener'den daha iyi oynadı,bu maçta Fernandes olacak sahada.

Puan kaybı bekliyorum,Bjk Kadıköy'de oynamayı sever.

Fener'in futbol felan oynadığı yok.

Bjk ligdeki maçta yedeklerle çıktı ve Fener'den daha iyi oynadı,bu maçta Fernandes olacak sahada.

Puan kaybı bekliyorum,Bjk Kadıköy'de oynamayı sever.

Bjk bugün bir açıklama yaptı.

TAyfurunda açıklamalarına bakınca futbolcu bazında yaptırıma gidecekler

Ne tesadüftürkü bu adamların cezalarıda,oyuncu yaptırımlarıda fener maçına denk geliyor

Alta yatış şimdiden başlamıştır

GEçmiş olsun

Besiktas surpriz yapip fener'den puan alacak, bu fenerin Bali bjkya tutmuyor nedense

rüya alemindemisiniz bilmiyorum,arena cehenneminden 30 küsür pozisyona taraftar baskisina ragmen cikip sampiyonluga tutunmus fikstür avantajini eline geciris fener evinde biyim gibi puan vermez,cok rahat kazanir kimse rüya görmesin,psikolojisi yerle bir olan biziz onlar degil,besiktas zaten havlu atmis,inönünde macta belki bir kipirdama olurdu ondada bizim mactan cezalilar,besiktasin tek kazanicagi mac trabzon maci hepsini kaybedecekler...kafa olarak bitik,bitmis besiktas.

Besiktasta bu macta puan cikarmasi icin kadroda büyük degisiklik olmasi lazim ne süreleri ve ne zamanlari var.

Üst Alt