STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:4 | Galatasaray 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:4 | Galatasaray - Trabzonspor | 2 Mayıs | 20.00

Bu sefer daha zor bir maç olacak gibi.Trabzonspor açılmaz fazla.Kapanırlar , savunma yaparlar.Erken bir gol şart.Gerisi gelir zaten.

Zor maç. Evindeki gibi açılmayacak trabzonspor. Erken bir golle açmamız lazım.

zor maç

zorları kolay yapan Galatasaray...

geçen seferki hatalara düşeceğini sanmıyorum takımımızın...

Stadda yanındayız....

evimizde fenere oynadığımız futbolun devamı olur inşallah vurdum duymazlık olmaz

futbol olarak gene ezeriz ama önemli olan topu kaleye sokmak. ilk golü attıkmı zaten macı kazanır bizim takım. baskılı başlamak lazım. fener macındaki gibi kontrollü başlamamalıyız.

3 mac da zor. 3 final. Gerisi bos. Mac 0-0 baslayacak. 4-2'lik kafayla maca cikarsak kaybederiz. Arena'da cok da rahat degilim.Deplasmanlarda daha basariliyiz acikcasi bu sene. O yüzden ciddiyet. Sampiyon olmak isteyen takim 3 maci da kazanacak. Rakibe de bagli kalmayiz. Onlar nasil 6da 6 diyorsa, bizim de 3 galibiyet almamiz gerekir simdi

Çok güzel başladık. Selçuk'un frikikleri olmazsa gol kapısı zor açılacak gibiydi. Ama güzel oldu. Fener'e niyet Trabzon'a kısmet oldu.Tipik kanat oyuncumuz olmadığından beklerin önemi çok büyük. Eboue fener maçında yapmadığını bu maçta yaptı maça damgasını vurdu.

mac sonunda oyuncularimizi ve teknik heyetimizi gördükten sonra biz bir daha puan kaybetmeyiz dedim icimden. bu oyuncularin rehavete kapilacagini hic düsünmüyorum, rakip zaten evinde darma duman olmus, kadro kalitesi olarak bizim 2-3 gömlek altimizda, bu macta 1-0 biz atarsak avni aker'den kötü olur Trabzon icin, net söylüyorum bunu. yine göstere göstere net galibiyet.

trabzon ve beşiktaşla oynayacagımız maçları alıp fenerin puan kaybetmesini beklicez..

Normal sezonda ilk maç 3-0 yenip evimizde 1-1 berabere kalmıştık ancak arada bir ton maç vardı. Bu defa öyle değil peşpeşe oynuyoruz. Dolayısıyla 4-2'lik galibiyet takım için büyük moral diye düşünüyorum, evimizde de aynı şekilde oynayacağız.

çok zor mac olacak, ts kapanacaktır. bizde her zamanki gibi kapalı takıma zorlanıcaz. evlerindeki gibi açık oynarlarsa 20. dakikada skoru elimize alırız

Yeterki siz buraya fark vsvs yazmayin yeter artik. Fark bekledigimiz maclarin hepsini gördük. Rakibimizi saygiyla karsilamak daha mantikli olur diye düsünüyorum.

Maca gelirsek, evet Trabzon kapanir ve biz cok zorlaniriz. Trabzon Fenerin oynadigi gibi oynayak eminim, kontra ataklarina dikkat. Erken gol bulursak mac kolay gecer.

aynı futbolu sergiledikten sonra zaten skor gelecektir...

nasılsa kazanırız mantığı ile bu maça çıkmayız inşallah... oynanmadan ve gol atmadan maç kazanılmaz herkes biliyor bunu...

Geçen maç Şenol hocanın yanlış tercihleri vardı. Volkan Şen, Alanzinho ve Olcan'ı kullanamadı. Hatta yanlış hatırlamıyorsam hepsi sonradan girdi oyuna 3-0dan sonra ve nerdeyse maçı çeviriyorlardı. Burakta eklenecek bu duruma, kendi seyircimizin stresiyle çok zor maç olacak 2. maç. Dikkatli olmak lazım, her zaman ilk golü bulamayabiliyoruz. Kavgada ve derbide ilk yumruğu atan kazanıyor ne yazık ki.

İçerde oynadığımız maçlardan çekiniyorum. Garip ama durum böyle. Kendimizi baskı altına mı alıyoruz bilmiyorum ama kitleniyor bazen oyun.

Erken gol atmamız lazım yoksa yine sıkıntıya gireriz.

İçerde oynadığımız maçlardan çekiniyorum. Garip ama durum böyle. Kendimizi baskı altına mı alıyoruz bilmiyorum ama kitleniyor bazen oyun.

Erken gol atmamız lazım yoksa yine sıkıntıya gireriz.

savunmayı önde kurarsak fener maçına döner savunma geride kalmalı sabit kontrollü oynamalıyız nasıl olsa golü buluruz olmadı selçuk frikikten atar yani..

Zor mac olacaktir. Takim ciddiyetini korursa galibiyeti elde ederiz.

Galatasaray bu oyununu oynadığı sürece her maç her rakibi evire çevire yener.

Bugünki fb-bjk maçında fener puan kaybederse, az bi ihtimalde olsa şampiyonluk kutlaması yapabileceğimiz maç. Yeneriz .

Seyirci takımı strese sokuyor, evimizde oynadığımız maçlar daha zorlu geçiyor.

Üst Alt