STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor 1-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:5 | Trabzonspor - Fenerbahçe | 6 Mayıs | 19.00

fener alir diyenlere gülmekle yetiniyorum, fenerin 4 macta da futbol oynadigini göremedik. Trabzon ön taraftaki hizli adamlari iyi kullanip B.Yilmaz reise pozisyon hazirlarsa cok gol atar. Fener pozisyonsuz bitirdi 4.macinida

fener alir diyenlere gülmekle yetiniyorum, fenerin 4 macta da futbol oynadigini göremedik. Trabzon ön taraftaki hizli adamlari iyi kullanip B.Yilmaz reise pozisyon hazirlarsa cok gol atar. Fener pozisyonsuz bitirdi 4.macinida

Normal lig sezonunda da öyle diyorduk,berabere kaldılar ama resmen farkı kaçırdı şikeciler,aynısı olmayacağının garantisi var mı ? Ayrıca bu fenerin son şansı,onlar da bunun farkında.

Normal lig sezonunda da öyle diyorduk,berabere kaldılar ama resmen farkı kaçırdı şikeciler,aynısı olmayacağının garantisi var mı ? Ayrıca bu fenerin son şansı,onlar da bunun farkında.

fenere galibiyet lazim aksi taktirde yüksek ihtimalle sampiyonuz. Trabzon'un yine öyle etkisiz oynamasina imkan vermiyorum ben.

Şenol hoca tüm hıncını sadece sözleriyle dökmemiştir umarım. Birazda bu maç için saklamıştır inşallah.

Stoch veya Semih hayatindaki 2. frikigi kullanip birsekilde gol bulur ve öyle biter..

Bu maçta tek korkum seyircinin taşkınlık yapması.İnşallah bu sefer Trabzon şikecileri eli boş gönderecek.4 yıl Trabzon'da okuduğum için oranın insanını iyi tanırım çok çabuk gaza gelip hemen sinirlenirler.Burada en büyük görev Şenol Hoca'ya ve yöneticilere düşüyor taraftarı sakinleştirmeleri lazım.Seyircinin aşırı gerginliği oyuncularıda etkiler.Trabzon ne zaman bunlara karşı gergin çıktıysa maça hep kaybetmiştir.

ertem şener ‏ @_ertemsener

alex trabxonspor maçında yok

inansak mı acaba? :Z6:

Son Dakika: Ayak bileğinden sakatlığı bulunan Alex de Souza, Trabzonspor maçında forma giyemeyecek.

gökhan gönülünde dediği gibi fenerin ancak ordan ölüsü çıkar.

Öncelikle Trabzonspor taraftarının, Şenol Güneş'in açıklamalarına çok dikkat etmesi ve buna harfiyen uyması gerekir.Tahriklere ve provokasyonlara gelmemesi lazım.Adamlar 3-0 hükmen nasıl kazanabiliriz diye düşünmeye başladı şimdiden, onlarında oradan puan çıkaracaklarına dair inançları yok.Bize oynadıkları oyunun yarısını oynasınlar rahat kazanır Trabzonspor.

Önemli olan taraftarının sadece takımını desteklemesi ve tahriklere gelmemesi.

tek korkum o AVNI AKER'in buyusu ne varsa orda Trabzon oyniyamiyor

fb lilerin beklentisi maçı hükmen almak.umarım ts taraftarı buna sebep olmaz

fb lilerin beklentisi maçı hükmen almak.umarım ts taraftarı buna sebep olmaz

7den70'e tüm ezikler bu kafadalar. Buradaki tiplerde öyle. Sabah sabah bunu konuşuyorlardı. TS aman diyorum. Maç bitsin o düdüğü duyun skor ne olursa olsun o zaman yapın gerekeni. Hatta mümkünse maçtan 20dk sonra. Hakem gitsin içeri kafi:)

Üst Alt