STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:6 | Beşiktaş 0-0 Trabzonspor | 11 Mayıs | İlk Yarı

İY bittikten sonra kırmızı kart çıktı, Lig TV reklama girdi kimin olduğunu öğrenemeden. :D

Kirmizi kart cikti ama kime belli degil.

Hay senin reklamina ligtv!!

tavuklara gene TTF calismis

:sgr:

Yarin bizim mactada ......boyle olur,cok dikatli olmamiz lazim!

:sgr:

Burak açık ve net bir şekilde takımdan ayrılmak istiyor . Takım da onu göndermek istesin diye sıkça itlik yapıyor . Şenol Güneş bu adamı tutmaz seneye takımda . İstatistiklerine rağmen istemeyeni çok Trabzon taraftarı arasında . Umarım bize gelmez . Bu gün kendi takımını satan yarın da şayet gelirse bizi satabilir .

Burak yemiş kırmızıyı ligtv reklama girmiş o sırada görememiş kimse diyolla :D

bu burak denen şımarığı alırsak yazıklar olsun

Burak yaptığı açıklamalarla bugünde yaptığı hareketle resmen bağırıyor ayrılacağım diye bize gelirsede hiç şaşırmam :D hamsiler kalpten gider :D

Trabzon'daydım Kasım sonu gibi. TS maçı vardı unuttum Anadolu takımının biriyle. Burak'a baya küfür ediyorlardı. Garipsemedim değil. Ancak kısmen anlıyorum. Unutmayın fenerliler kaldırır ancak bazı kulüpler kaldıramıyor bu tip saçmalıkları. Çirkeflikleri.

Valla orta sahada millet bir birine girdi spiker kırmızı kart çıktı dedi, zart diye reklama girdi.Bir dünya küfür ettim, bu nasıl yayıncılık

Kimse bu saatten sonra Burak demesin, takımını nasıl sattığını bu gün gördük.

Valla orta sahada millet bir birine girdi spiker kırmızı kart çıktı dedi, zart diye reklama girdi.Bir dünya küfür ettim, bu nasıl yayıncılık

Kimse bu saatten sonra Burak demesin, takımını nasıl sattığını bu gün gördük.
o zaman Hagi de bizi UEFA finalinde satti , adam harcamak o kadar basit degil herkes Burak'a saldirmak icin pusuya yatmis ise bak

Üst Alt